Kasia Warnke jest w ciąży? Aktorka komentuje plotki

Kasia Warnke
Fotografia: Instagram.com/kasiawarnke

Co powiedziała?

Kasia Warnke jest w ciąży? Jak twierdzi magazyn "Show", niecałe 3 lata po ślubie aktorka wraz z mężem Piotrem Stramowskim zdecydowali się na dziecko. Gwiazda miała zdradzić, kto pierwszy dowiedział się o ciąży oraz opowiedzieć o swoich planach związanych z dalszą karierą.

Kasia Warnke spodziewa się dziecka?

W ostatnim czasie 42-letnia Kasia Warnke była zasypywana pytaniami o dziecko. W rozmowie z magazynem "Show" miała poinformować o tym, że za kilka miesięcy jej rodzina się powiększy. W krótkim wywiadzie miała dodać, że mimo ciąży nie zamierza robić sobie przerwy w karierze.

Dziecko na pewno zmienia rodziców, zmienia postrzeganie świata, ale jestem tej zmiany ciekawa. Chciałabym pracować. Mam nadzieję, że w tej chwili moja pozycja staje się na tyle silna, że mogę sobie pozwolić na małą przerwę – wyjawiła w "Show".

Kasia miała wyznać też, że Patryk Vega był pierwszą osobą spoza rodziny, która dowiedziała się o ciąży.

W komentarzach pod zdjęciami z instagramowego profilu gwiazdy natychmiast pojawiły się gratulacje od fanów. Aktorka napisała jednak, że wieści o domniemanej ciąży "to bzdury":

Uwielbiamy oglądać seriale! Niektóre z nich bez wątpienia możemy zaliczyć do najlepszych w historii srebrnego ekranu. Oto nasza lista. Dodalibyście coś od siebie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów