Kasia Tusk zaatakowana na Instagramie. Odpowiedź? Bezbłędna!

Martyna Wojciechowska 26.06.2018
Kasia Tusk
Fotografia: Instagram.com/makelifeeasier

O co poszło?

Kasia Tusk stara się nie wywoływać kontrowersji w sieci, ale nie zawsze jest w stanie przewidzieć zachowanie swoich obserwatorów. Jej najnowsze zdjęcie wywołało lawinę hejtu.  Internauci zarzucili jej zaśmiecanie środowiska. Blogerka natychmiast zareagowała.

Zobacz także: Kasia Tusk pokazała swoje mieszkanie. Przestronne pomieszczenia robią wrażenie

Obserwatorki krytykują Kasię Tusk na Instagramie

Najnowsze zdjęcie Kasi ze spaceru z psem wygląda całkiem niewinnie. Jednak internauci dopatrzyli się na nim plastikowego kubka jednorazowego, który wzbudził spore emocje. Fanki Tusk twierdzą, że jest hipokrytką - mimo że promuje ekologiczny styl życia, sama nie dba o przyrodę.

Kasiu, może rozważyłabyś zaprzestanie pokazywania się z jednorazowymi kubkami? Wiem, że przyroda i zwierzęta są dla ciebie ważne, ale ich dobrostan ma niestety wiele wspólnego z plastikiem, który zalewa planetę - napisała obserwatorka.

Kolejne internautki poprały obserwatorkę, twierdząc, że plastik jest już passe. Na odpowiedź Kasi nie trzeba było długo czekać. Zamiast kłócić się z fankami, poprosiła je o pomoc:

Dziewczyny, a znacie jakieś wielorazowe kubki, które są wykonane z plastiku niezawierającego bisfonalu A? Bo szukam i szukam, i niestety nie znalazłam takiego, który nie truje - odpowiedziała Kasia.

Czasami nawet najmniejszy detal może okazać się zalążkiem głośnej afery w social mediach. Jednak Kasi Tusk udało się wybrnąć z tarapatów. Zarządzanie kryzysowe to jej specjalność :)

Zobacz także: Fanki krytykują sylwestrową stylizację Kasi Tusk. "Mdło. Ten look mocno mnie zawiódł"

Autor: Martyna Wojciechowska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów