Kasia Tusk poszła na wybory i... pokazała brzuszek ciążowy!

Kasia Tusk w szarej sukience na wyborach samorządowych 2018
Fotografia: KAROLINA MISZTAL/REPORTER/East News

Kasia Tusk na wybory samorządowe wybrała się w towarzystwie rodziców. W szarej sukience zaprezentowała ciążowe krągłości. 

Kasia Tusk niedawno ogłosiła, że spodziewa się dziecka. W komentarzach pod tym postem posypały się gratulacje od czytelników jej bloga oraz wielu polskich gwiazd. Teraz opublikowała na Instagramie aktualne zdjęcie, na którym mogliśmy zobaczyć jej ciążowe krągłości

Kasia Tusk pokazuje brzuszek ciążowy

Fotografia, która pojawiła się na Instagramie Kasi Tusk robi wrażenie. Przede wszystkim dlatego, że widzimy na niej blogerkę w towarzystwie uśmiechniętych rodziców. Powodem do stworzenia zdjęcia były wybory samorządowe, które odbyły się w minioną niedzielę, a na które Kasia udała się właśnie z rodzicami.

Nasza tradycja. Mam nadzieję, że niedługo znów się spotkamy, a wy będziecie mieli bezpieczny lot do Brukseli - napisała Kasia pod zdjęciem.

To jednak coś innego zwraca naszą największą uwagę. Kasia na zdjęciu ma szarą sukienkę, która mocno opina jej się na brzuchu. Tym samym blogerka pokazała ciążowe krągłości. Fani Kasi Tusk są zachwyceni tym rodzinnym zdjęciem, z którego bije szczęście. W komentarzach pod postem posypały się same pozytywne komentarze dotyczące tej fotografii.

Miło popatrzeć na taką rodzinę. 

Gratulacje Kasiu... Nie da się ukryć. 

Pięknie pani wygląda, jak nic będzie syn. 

Piękny obrazek.

A jak wam podoba się najnowsze zdjęcie rodziny Tusków? 

Zobacz także: Kasia Tusk zaatakowana na Instagramie. Odpowiedź? Bezbłędna!

Kasia Tusk i Donald Tusk przy urnie podczas wyborów samorządowych 2018
Fotografia: KAROLINA MISZTAL/REPORTER/East News

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Kasia Tusk to jedna z najbardziej znanych i lubianych polskich blogerek. Na swojej stronie Makelifeeasier.pl i Instagramie pokazuje wiele zdjęć, na których można oglądać jej modowe stylizacje, ale także wspaniałe wnętrza jej mieszkania.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów