Kasia Tusk w seksownej sukience pierwszy raz po ciąży!

Paulina Ermel 12.02.2019
Kasia Tusk
Fotografia: instagram.com/makelifeeasier_pl

Kasia Tusk niedawno została mamą. Nie zrezygnowała jednak z regularnego prowadzenia bloga. Ostatnio zamieściła w sieci wpis, w którym zaprezentowała sylwetkę po ciąży. Wygląda świetnie!

Kasia Tusk niedawno pochwaliła się, że po raz pierwszy została mamą. Zamieściła na swoim blogu wpis, gdzie zaprezentowała się na spacerze z dziecięcym wózkiem. Wciąż nie wiadomo, czy Kasia urodziła dziewczynkę czy chłopca, ale przybywa spekulacji, że jednak jest to córeczka.

Blogerka chętnie dzieli się z fanami migawkami z życia prywatnego, ale wszystko robi w bardzo kontrolowany sposób. Dlatego jej najnowsza sesja zdjęciowa - w seksownej kreacji - to prawdziwa gratka dla jej obserwatorów.

Kasia Tusk w seksownej stylizacji

Kasia Tusk co tydzień zamieszcza na blogu wpis z kategorii "Look of the day". W tym tygodniu pokusiła się o zaprezentowanie stylizacji, którą wybrałaby na imprezę. Blogerka pokazała się w seksownej, garniturowej mini z głębokim dekoltem i odcięcie w talii. W ten sposób podkreśliła seksowną i kobiecą sylwetkę.

Fani od razu zauważyli, że Kasia wygląda jakby w ogóle nie była w ciąży! Zaczęli dopytywać, jak to robi i przy okazji zachwycali się jej nienaganną sylwetką.

Niedawno urodziłaś???? Z taką figurą aż się wierzyć nie chce!!! Pięknie!

Kasiu dopiero co urodziłaś, wyglądasz cudownie

Mam wrażenie, że te nogi nigdy się nie kończą

A jak wam się podoba w takim wydaniu?

Zastanawialiście się kiedyś, jak mieszka Kasia Tusk? Blogerka chętnie dzieli się z fanami zdjęciami swojego mieszkania. Koniecznie je zobaczcie, bo robią ogromne wrażenie!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów