Kasia Tusk zdradziła termin porodu? Zobaczcie, co napisała pod ostatnim zdjęciem

Hanna Skowron 19.12.2018
Kasia Tusk
Fotografia: instagram.com/makelifeeasier_pl

Kasia Tusk już niebawem zostanie mamą. Blogerka zamieściła ostatnio na Instagramie zdjęcie z tajemniczym podpisem. Czy właśnie ujawniła termin porodu?

Kasia Tusk to jedna z najbardziej ulubionych blogerek Polek. Inspiruje stylizacjami, wystrojem wnętrz, ciekawymi przepisami kulinarnymi. Ale nie tylko. Kobiety śledzą jej styl życia, podziwiają, a następnie chętnie powielają. Niedawno Kasia w jednym z wpisów przyznała, że niebawem zostanie mamą. W kolejnym wpisie zdradziła termin porodu?

Blogerka jest bardzo dyskretna. Mimo tego, że dzieli się ze swoimi fankami wieloma migawkami z życia, również prywatnego, robi to w bardzo umiejętny i kontrolowany sposób. Nie zdradziła do tej pory zbyt wiele o sobie czy swojej rodzinie. Jej ostatni wpis na Instagramie wzbudził ciekawość i czujność użytkowniczek.

Kasia Tusk zdradziła termin porodu?

Niedawno Kasia Tusk zabrała się za ubieranie choinki i dekorowanie domu na święta. Zdjęciami z przygotowań pochwaliła się m.in. na Instagramie. Prócz obrazka z piękną choinką w tle użytkowników zainteresował też sam podpis. Tusk napisała pod fotografią: "Każde Święta Bożego Narodzenia są dla mnie na swój sposób wyjątkowe, magiczne, ale te... coś czuję, że te będą po prostu niezapomniane".

Czyżby tym samym przyznała, że termin porodu już blisko? Jak można się domyślić, swoim wpisem Kasia wywołała prawdziwą lawinę pozytywnych komentarzy.

Na pewno będą niezapomniane i wszystkiego najlepszego!

Kasiu, przyszłe będą jeszcze piękniejsze

Oj na pewno będą. A Portos będzie stał na straży!

Myślicie, że rzeczywiście coś jest na rzeczy?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Jesteście ciekawi, jak Kasia Tusk nazwie swoje dziecko? Jedno jest pewne - polskie gwiazdy mają wyobraźnię, jeśli chodzi o nadawanie imion swoim potomkom. Poznajcie najbardziej oryginalne imiona dzieci polskich gwiazd!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów