Kasia Tusk skarży się na męża! Nikt się tego po nim nie spodziewał

Zuzanna Morska 03.12.2019
Kasia Tusk
Fotografia: instagram.com/makelifeeasier_pl

Blogerka zamieściła w sieci zabawny wpis, w którym... poskarżyła się na męża! Fani są zachwyceni.

Kasia Tusk to jedna z najpopularniejszych polskich blogerek modowych. Na jej stronę internetową zaglądają tysiące kobiet, które inspirują się stylem gwiazdy. Obserwatorki gwiazdy chciałyby też dowiedzieć się trochę na temat jej życia prywatnego, ale Kasia zachowuje je dla siebie.

Ostatnio jednak uchyliła nieco rąbka tajemnicy na temat... swojego małżeństwa! I przy okazji pożaliła się na męża.

Kasia Tusk skarży się na męża

Kasia Tusk od wielu lat związana jest ze Stanisławem Cudnym. Para jakiś czas temu wzięła ślub, a także doczekała się przyjścia na świat córeczki. Na swoim blogu gwiazda co jakiś czas przemyca zdjęcia męża i dziecka, ale stara się nie epatować życiem prywatnym.

Ostatnio Tusk zrobiła mały wyjątek. W przezabawny sposób postanowiła wyżalić się na ukochanego. Na instagramowym profilu zaprezentowała bowiem stylizację, która idealnie nada się na imprezę. Przy okazji zdradziła, że potrafi się wyszykować na wieczorne wyjście w zaledwie kilka minut. I robi to szybciej niż jej mąż!

Słyszałyście kiedyś tę legendę o tym, że mężczyzna zawsze musi czekać na kobietę? Bo u mnie jest dokładnie na odwrót (i jeszcze głupio się tłumaczy, że to niby przez to, że musiał robić mi zdjęcia na insta) - napisała pod zdjęciem.

Pod fotografią pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy fanek blogerki. Wiele z nich ma podobne doświadczenia z własnymi "drugimi połówkami".

Mój zawsze (ale to zawsze), jak stoję już w płaszczu, mówi, że jeszcze musi umyć zęby.

Skąd ja to znam...

Ślicznie wyglądasz.

Wy też tak macie, że czekacie aż wasz ukochany wyszykuje się do wyjścia?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                                                

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów