Kasia Tusk na wakacjach w seksownym kostiumie kąpielowym. Fani: "Jak pięknie!"

Zuzanna Morska 12.08.2020
Kasia Tusk
Fotografia: Piotr Hukalo/East News

Blogerka zamieściła w sieci zdjęcie z wakacji. Wygląda świetnie!

Kasia Tusk wraz z mężem i córeczką w końcu wybrała się na upragnione wakacje. Blogerka w ostatnim czasie ma ręce pełne roboty - regularnie zamieszcza na swojej stronie internetowej wpisy, do tego projektuje ubrania do jesienno-zimowej kolekcji MLE Collection, a do tego wprowadziła teraz ubrania do sprzedaż stacjonarnej.

Nic dziwnego więc, że postanowiła zrobić sobie chwilę przerwy i wybrała się do ciepłych krajów. Na jej instagramowym profilu pojawiło się właśnie zdjęcie Tusk w kostiumie kąpielowym. Musicie je zobaczyć!

Kasia Tusk pozuje w kostiumie kąpielowym

Kasia Tusk wrzuciła do sieci piękne zdjęcie, na którym pozuje w kostiumie kąpielowym. Widać na nim, że relaksuje się z córeczką w basenie. Największą uwagę stałych obserwatorów blogerki przyciągnęła oczywiście jej pociecha.

Ale nie zabrakło też pozytywnych komentarzy pod adresem seksownego stroju Kasi. Tusk ma na sobie jednoczęściowy kostium odsłaniający plecy - całość "w ryzach" utrzymują tylko cieniutkie paseczki z tyłu. Okazuje się, że gwiazda kupiła go dawno temu w popularnej sieciówce Zarze.

Jak pięknie!

Cudowne jest to zdjęcie!

Świetne ujęcie - piszą fani w komentarzach.

Naszym zdaniem to jedno z piękniejszych wakacyjnych zdjęć polskich gwiazd, jakie pojawiło się w letnim sezonie 2020 roku w internecie. Sami zobaczcie!

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!      

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów