Kasia Tusk pozuje nad Bałtykiem. "Jaki już duży brzuszek"

Hanna Skowron 11.01.2019
Kasia Tusk
Fotografia: Instagram.com/makelifeeasier_pl

Kasia Tusk niedługo zostanie mamą. Najnowsze zdjęcie blogerki wywołało lawinę pozytywnych komentarzy!

Wiadomość o ciąży Kasi Tusk zelektryzowała internautów. Blogerka bardzo chroni swoją prywatność, jednak czasem robi wyjątek. Ostatnio, przy okazji informacji o przekazaniu sukni ślubnej na aukcję WOŚP, mogliśmy poznać parę szczegółów dotyczących ślubu Kasi. Teraz podzieliła się zdjęciem z sesji nad Bałtykiem.

Od dawna spekuluje się na temat terminu porodu Kasi Tusk. Ona sama nie zdradza, kiedy powita na świecie swoje pierwsze dziecko, ale internauci wiedzą swoje. W święta Bożego Narodzenia fani dopatrzyli się wskazówki od Kasi w jednym z wpisów na Instagramie.

Kasia Tusk pozuje w ciąży nad Bałtykiem

Na Instagramie Kasia zamieściła zdjęcie, na którym pozuje na bałtyckiej plaży. Choć blogerka ma na sobie wiele warstw - szary płaszcz, wełnianą czapkę, kaptur i pozuje tyłem, jej zaokrąglony brzuszek nie umknął uwadze internautów. Fotografia wywołała lawinę pozytywnych komentarzy.

Jaki już duży brzuszek!

Gratulacje, niech zdrowo rośnie.

Dlaczego ukrywasz ten piękny brzuszek?

Czyżby poród już był blisko? Wiele na to wskazuje. Kasi życzymy dużo zdrowia!

Zobacz także: Kasia Tusk już gotowa na święta! Pokazała udekorowaną sypialnię

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Jesteście ciekawi, jak Kasia Tusk nazwie swoje dziecko? Jedno jest pewne - polskie gwiazdy mają wyobraźnię, jeśli chodzi o nadawanie imion swoim potomkom. Poznajcie najbardziej oryginalne imiona dzieci polskich gwiazd!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów