Kasia Tusk potwierdziła swoją ciążę? Opublikowała piękne zdjęcie!

Julita Buczek 17.10.2018
kasia tusk w ciąży
Fotografia: Instagram @makelifeeasier_pl

Kasia Tusk podzieliła się wzruszającym wpisem na Instagramie!

Już od kilku miesięcy media spekulowały na temat domniemanej ciąży Kasi Tusk. Parę tygodni temu paparazzi przyłapali blogerkę podczas jesiennego spaceru, na którym widać było wyraźnie zaokrąglony brzuszek!

Kasia Tusk na wspólnym zdjęciu z mężem

Tusk opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie urodzinowe, na którym pozuje razem ze swoim mężem. Pod fotografią dodała bardzo poruszający opis!

Podobno po burzy zawsze wychodzi słońce i w dniu moich trzydziestych pierwszych urodzin głęboko wierzę, że tak właśnie jest. Jeśli mogę więc poprosić Was dziś o jakieś życzenia, to tylko o zdrowie i spokój, bo to jedyne, czego teraz potrzebujemy. Dziękuję wszystkim kochanym Czytelniczkom za ich wyrozumiałość wobec mojego milczenia. Wasze dobre słowa, wsparcie i delikatność akurat w ogóle mnie nie dziwią – zawsze wiedziałam, że Czytelniczki to ja mam najlepsze na świecie.

Hasztag, który mówi o ciąży

Pod opisem zdjęcia widnieje również specjalny hashtag, który najczęściej wybierają przyszli rodzice - pisze portal plejada.pl Hasztag #ourbiggestproject - oznacza nasz największy projekt. Pewnie już niedługo na blogu Kasi pojawią się ciążowe stylizacje i wpisy z poradami dla przyszłych mam.

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku  

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów