Kasia Tusk na zdjęciu z mężem i dzieckiem!

Paulina Ermel 15.03.2019
Kasia Tusk
Fotografia: instagram.com/makelifeeasier_pl

Takie fotografie to na Instagramie blogerki rzadkość. Zobaczcie, jak się prezentuje cała rodzinka.

Kasia Tusk niedawno po raz pierwszy została mamą. I choć blogerka bardzo ceni sobie prywatność, ostatnio w mediach społecznościowych trochę więcej mówi na jej temat. A może inaczej - po prostu nie kryje się ze swoim szczęściem.

Ostatnia fotografia pokazuje szczęśliwą rodzinkę na jednej z trójmiejskich plaż. Nie zabrakło tu nawet psa Portosa!

Kasia Tusk z mężem i dzieckiem

Kasia Tusk nie potwierdziła oficjalnie, że 23 stycznia przyszła na świat jej córeczka, ale osoby z jej otoczenia się "wygadały". Jeden z wpisów na Twitterze Donalda Tuska jasno mówił o tym, że rodzina przewodniczącego Rady Europejskiej powiększyła się o wnuczkę.

Natomiast sama Kasia pokazała na blogu już kilka zdjęć z wózkiem dziecięcym na pierwszym planie. Jej ostatnia fotografia zdradza jeszcze więcej. Blogerka pozuje na jednej z trójmiejskich plaż z mężem, który niesie dziecko na rękach. Wokół biega ich szczęśliwy pies.

Blogerka zaprezentowała się w obcisłych czarnych spodniach i brązowej skórzanej ramonesce. Widać, że po ciąży błyskawicznie odzyskała niesamowitą figurę. Pod zdjęciem pojawiło się sporo pochlebnych komentarzy.

Śliczna czwóreczka z was

Uroczo razem wyglądacie!

Zazdroszczę figury

A jak wam się podoba Kasia w takim wydaniu?

Wciąż nie wiadomo, jakie imię swojemu dziecku dała Kasia Tusk. Jednak niektóre polskie gwiazdy mają bujną wyobraźnię w tym zakresie i nadają dzieciom naprawdę oryginalne imiona. Poznajcie te wyjątkowe!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów