Kasia Tusk pokazała zdjęcie z mężem! Rzadko chwali się takimi chwilami

Paulina Ermel 13.12.2018
Kasia Tusk
Fotografia: instagram.com/makelifeeasier_pl/

Kasia Tusk wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym pozuje z mężem. Blogerka uchwyciła moment, na którym ukochany wręcza jej prezent!

Kasia Tusk rzadko dzieli się migawkami z życia prywatnego. Blogerka chętnie pokazuje wnętrza swojego designerskiego domu, fotogenicznego psa Portosa i przemyślanych stylizacji, ale próżno szukać u niej wielu fotografii z mężem. Tym razem jednak gwiazda postanowiła zrobić wyjątek. Opublikowała wyjątkową fotkę, na której pozuje właśnie z ukochanym!

Kasia Tusk od pewnego czasu wzbudza jeszcze większe zainteresowanie niż zwykle. Wszystko za sprawą tego, że blogerka niedługo po raz pierwszy zostanie mamą. Dlatego tym bardziej każde zdjęcie, które wrzuca do sieci jest szeroko komentowane. Szczególnie jeśli pozuje na nim z mężem!

Kasia Tusk z mężem

Gwiazda niedawno pokazała, że już jest gotowa na święta Bożego Narodzenia. Udekorowała swój dom i już zabrała się za robienie gwiazdkowych prezentów. Wygląda na to, że sama też już dostała prezent od ukochanego! Na instagramowym profilu Kasi pojawiło się zdjęcie, na którym widać, jak próbuje "dobrać się" do prezentu, który jej mąż trzyma za plecami.

Takie fotografie to rzadkość na kontach Tusk w mediach społecznościowych. Pod zdjęciem pojawiło się oczywiście mnóstwo komentarzy zachwyconych i wiernych fanów blogerki.

Jak słodko

Uwielbiam twoje zdjęcia. Są takie ciepłe!

A wam jak się podoba?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Polskie gwiazdy mają wyobraźnię, jeśli chodzi o nadawanie imion swoim dzieciom. Poznajcie te najbardziej oryginalne!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów