Kasia Tusk pokazała ciążowy brzuszek i opisała walkę z rozstępami!

Julita Buczek 18.01.2019
Kasia Tusk mówi o swoim sekrecie
Fotografia: Instagram @makelifeeasier_pl

Kasia Tusk wyjawiła swój ciążowy sekret. Te słowa was zaskoczą!

Już niedługo Kasia Tusk po raz pierwszy zostanie mamą. Blogerka związana jest od kilku lat ze Stanisławem Cudnym. Ponieważ Kasia prowadzi bloga oraz konto na Instagramie, cały czas informuje fanów na bieżąco o swoim życiu prywatnym. Niedawno opowiedziała również o tym, jak wygląda jej życie, będąc w ciąży.

Zobacz także: Kasia Tusk pokazała zdjęcie z mężem! Rzadko chwali się takimi chwilami

Kasia Tusk pokazuje ciążowy brzuszek i dzieli się swoim sekretem

Ostatni wpis na blogu Kasi dotyczy produktów, jakich używa do pielęgnacji w czasie ciąży. Post mówił głównie o pielęgnacji skóry, włosów czy nawet paznokci. Przyszła mama opatrzyła artykuł na swoim blogu pięknym zdjęciem, na którym możemy oglądać jej zaawansowaną ciążę.

Smaruj ciało kremem przeciwko rozstępom minimum dwa razy dziennie i kup ten najdroższy – grzmiały moje koleżanki. Rozstępy to najczęstsza nieestetyczna pamiątka po ciąży, z którą się borykamy – dotyczy ponad połowy kobiet białej rasy (im ciemniejszy kolor skóry tym rozstępy pojawiają się częściej) - czytamy na stronie Kasi.

Problem polega na tym, że żadne badanie nie udowodniło, że smarowanie się „specjalnym kremem na rozstępy” w jakikolwiek sposób może się przyczynić do ich powstrzymania bardziej niż każdy inny balsam do ciała, olejek czy krem. Oczywiście – mi możecie nie wierzyć, dlatego odsyłam do artykułu przygotowanego przez lekarza. Blog Nicole Sochacki-Wójcickiej, znanej szerszej publiczności jako Mama Ginekolog to w ogóle dobre miejsce, aby zweryfikować swoje przekonania dotyczące ciąży i zabobonami z nią związanymi.

Wracając do meritum – smarować się trzeba i oczywiście nie byle czym, ale produkt, który wybierzemy, nie musi być przeznaczony stricte do walki z rozstępami. Ja w ciągu ostatnich kilku miesięcy zużyłam naprawdę sporo słoików i butelek z ekologicznymi smarowidłami do ciała i na szczęście problem rozstępów mnie nie dotknął, ale nie dotknął również mojej mamy, a geny mają tu podobno kluczowe znaczenie - wyjaśnia dokładnie Tusk.

Kasia wspomniała, że w ciąży używa tylko i wyłącznie naturalnego olejku do ciała oraz nie stosuje żadnych specyfików, które mają zapobiegać rozstępom.

Zobacz także: Kasia Tusk pozuje nad Bałtykiem. "Jaki już duży brzuszek"

Co sądzicie o poradach Kasi Tusk?

Te gwiazdy bardzo się zmieniły. Zobacz, jak teraz wyglądają!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów