Kasia Tusk pokazała duży ciążowy brzuszek. Fani: "Pięknie wyglądasz"

Paulina Ermel 05.12.2018
Kasia Tusk
Fotografia: instagram.com/makelifeeasier_pl

Już niedługo Kasia Tusk zostanie mamą. I choć blogerka chroni swoją prywatność, czasem uchyli rąbka tajemnicy na jej temat!

Informacja o ciąży Kasi Tusk zachwyciła jej fanów! Blogerka modowa, a także założycielka marki MLE Collection podzieliła się z fanami tą nowiną w nieoczywisty sposób. Jednak jej kolejne zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości! Ciążowy brzuszek rośnie, a gwiazda promienieje w ciąży.

Kasia Tusk pokazała ciążowy brzuszek

W październiku Kasia pokazała zdjęcie z mężem, które opatrzyła wymownym podpisem. Zapowiedziała w nim, że para w tej chwili realizuje "największy i najważniejszy projekt" w ich życiu. Kolejne zdjęcia potwierdziły, że blogerka spodziewa się dziecka.

Nie oznacza to jednak, że Kasia przystopowała z blogowaniem! Gwiazda szykuje się właśnie do świąt i pokazuje, że powoli przymierza się do dekorowania domu świątecznymi ozdobami. Na jednym z ostatnich zdjęć widać też już pokaźnych rozmiarów ciążowy brzuszek.

Fani gwiazdy są zachwyceni jej wyglądem.

Kwitniesz!

Ciąża ci służy

Ale pięknie wyglądasz

Trudno nie zgodzić się ze zdaniem obserwatorów Kasi. ;) Też tak uważacie?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Polskie gwiazdy chcą, aby ich dzieci były wyjątkowe. Dlatego też nadają im wyjątkowe imiona. Zobaczcie, które dzieci polskich gwiazd otrzymały te najbardziej oryginalne.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów