Kasia Tusk pokazała duży ciążowy brzuszek. Fani: "Pięknie wyglądasz"

Paulina Ermel 05.12.2018
Kasia Tusk
Fotografia: instagram.com/makelifeeasier_pl

Już niedługo Kasia Tusk zostanie mamą. I choć blogerka chroni swoją prywatność, czasem uchyli rąbka tajemnicy na jej temat!

Informacja o ciąży Kasi Tusk zachwyciła jej fanów! Blogerka modowa, a także założycielka marki MLE Collection podzieliła się z fanami tą nowiną w nieoczywisty sposób. Jednak jej kolejne zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości! Ciążowy brzuszek rośnie, a gwiazda promienieje w ciąży.

Kasia Tusk pokazała ciążowy brzuszek

W październiku Kasia pokazała zdjęcie z mężem, które opatrzyła wymownym podpisem. Zapowiedziała w nim, że para w tej chwili realizuje "największy i najważniejszy projekt" w ich życiu. Kolejne zdjęcia potwierdziły, że blogerka spodziewa się dziecka.

Nie oznacza to jednak, że Kasia przystopowała z blogowaniem! Gwiazda szykuje się właśnie do świąt i pokazuje, że powoli przymierza się do dekorowania domu świątecznymi ozdobami. Na jednym z ostatnich zdjęć widać też już pokaźnych rozmiarów ciążowy brzuszek.

Fani gwiazdy są zachwyceni jej wyglądem.

Kwitniesz!

Ciąża ci służy

Ale pięknie wyglądasz

Trudno nie zgodzić się ze zdaniem obserwatorów Kasi. ;) Też tak uważacie?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Zagłosuj

Czy podoba Ci się stylizacja Kasi Tusk?

Liczba głosów:

Polskie gwiazdy chcą, aby ich dzieci były wyjątkowe. Dlatego też nadają im wyjątkowe imiona. Zobaczcie, które dzieci polskich gwiazd otrzymały te najbardziej oryginalne.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów