Kasia Tusk pokazała zdjęcie z córeczką. Skomentowała je Kinga Rusin!

Zuzanna Morska 13.11.2019
Kasia Tusk
Fotografia: instagram.com/makelifeeasier_pl

Dziecko Kasi Tusk rośnie jak na drożdżach, a szczęśliwa mama raz na jakiś czas chwali się w sieci zdjęciem z maluszkiem. Zobaczcie, jaką fotografię pokazała tym razem.

Na początku 2019 roku Kasia Tusk po raz pierwszy została mamą. Najpopularniejsza blogerka modowa w Polsce oficjalnie nie poinformowała o narodzinach dziecka, ale też nie ukrywa maluszka - coraz częściej pojawia się on na zdjęciach na blogu mamy.

Kasia zamieściła ostatnio na Instagramie fotkę, na której widać, jak "odpoczywa" z dzieckiem na rękach i psem u boku. Zabawną fotografię skomentowała sama Kinga Rusin!

Kasia Tusk na zdjęciu z córeczką

Kasia Tusk bardzo chroni swoją prywatność. O tym, że wzięła ślub, dowiedzieliśmy się kilka lat po fakcie. Informacją o ciąży podzieliła się z fankami za pośrednictwem bloga dopiero w momencie, kiedy już nie dało się ukryć ciążowych krągłości na zdjęciach ze stylizacjami.

Od momentu narodzin dziecka na stronie internetowej Make Life Easier, której założycielką jest Tusk, widzimy raz na jakiś czas zdjęcia z dziecięcym wózkiem albo też z samym dzieckiem na ręku.

Jedna z ostatnich takich fotografii szczególnie przypadła do gustu fanom gwiazdy. Kasia pokazała, jak "odpoczywa" - na zdjęciu trzyma dziecko na rękach, a w dodatku walczy z ciągnącym na smyczy psem i z aparatem fotograficznym. Mimo tego, że blogerka ma tutaj ręce pełne roboty, nie zapomniała o bardzo modnej stylizacji.

A Ty? Jak dziś odpoczywasz? - podpisała post Kasia Tusk.

Fotografię skomentowała sama Kinga Rusin.

Uwielbiam taką kolorystkę! Nawet Portos jest dopasowany! No i uwielbiam polskie morze jesienią. Kasiu, jesteś szczęściarą. Bardzo stylową szczęściarą - skomentowała dziennikarka.

A wam jak się podoba ta fotografia?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                            

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów