Kasia Tusk pokazała intymne zdjęcie z mężem! To pierwsza tak odważna fotografia

Zuzanna Morska 16.08.2019
Kasia Tusk
Fotografia: Piotr Hukalo/East News

Blogerka pochwaliła się w sieci zdjęciem ze swoim ukochanym. Jeszcze nigdy nie zdradziła tak dużo na temat swojego życia prywatnego!

Kasia Tusk to jedna z najpopularniejszych blogerek modowych w Polsce. Gwiazda od kilku lat uczy Polki, jak znaleźć własny styl. Na Instagramie śledzi ją ponad 300 tysięcy osób, które chętnie inspirują się jej modowymi wyborami.

Kasia bardzo dba o to, żeby nie zdradzić zbyt dużo na temat życia prywatnego. Tym razem jednak zrobiła wyjątek!

Kasia Tusk na intymnym zdjęciu z mężem

Na początku tego roku Kasia Tusk i jej mąż zostali rodzicami. Najpierw blogerka długo nie zdradzała informacji na temat tego, że oczekuje dziecka. Wcześniej też nie chwaliła się faktem, że wyszła za mąż. Fani gwiazdy wiedzą, jaki ma stosunek do dzielenia się prywatnością i szanują jej podejście.

Tym razem blogerka zrobiła wyjątek. Pochwaliła się intymnym zdjęciem z mężem. Fotka ma obrazować to, że para rozpoczęła długi weekend od leniuchowania w łóżku.

Tusk wrzuciła do sieci zdjęcie z łóżka, na którym widać pościel, stopy jej i jej męża, a także piękne wnętrza ich mieszkania. W podpisie zapytała fanów o to, czy również mają tego dnia wolne.

Pod fotką pojawiło się wiele komentarzy zachwyconych fanów.

Wolne, ale nie wolne, niemowlę narzuca tempo.

Ja niestety nie, ale wam życzę miłego dnia i udanego wypoczynku.

Tak. Miłego dnia!

A jak wam się podoba fotografia Kasi z mężem?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów