Kasia Sokołowska komentuje udział Klaudii El Dursi w "Top Model". Co o niej sądzi?

Katarzyna Sokołowska o Klaudii El Dursi
Fotografia: instagram.com @kasiasokolowska_official

Katarzyna Sokołowska jest jedną z jurorów obecnie trwającej edycji "Top Model". Zdradziła, co myśli o uczestniczce Klaudii El Dursi.

W ostatnim odcinku "Top Model" z programem pożegnać się musiał Denis Chmielewski. Uczestnik miał obiekcje przed rozebraniem się przed aparatami fotografów i ostatecznie zrezygnował z wykonania nagiej sesji. Podobne wątpliwości, co do zdjęcia ubrań, miała także Klaudia El Dursi - uczestniczka, która już na castingach radziła sobie rewelacyjnie, dzięki czemu zyskała tzw. "Złoty Bilet".

Co Katarzyna Sokołowska myśli o Klaudii El Dursi?

Wszystkie odcinki, oprócz finałowego, który będzie emitowany na żywo, zostały już nagrane. Katarzyna Sokołowska wie, kto przejdzie do ścisłego finału. Z radością jednak ogląda wszystkie odcinki, w których nagrywaniu sama uczestniczyła.

Widz się bardzo ekscytuje i cieszy tym, co za chwilę może się wydarzyć. Niesamowita oglądalność, bo nasi bohaterowie bardzo interesują widza. To jest ten moment, kiedy oni wciągają w swój świat, w swoją energię. Pokazują te swoje rozterki, raz wyzwania i przełamywanie pewnych barier, które ich dotyczą. Sama z ogromną przyjemnością oglądam, mimo że byłam w centrum tych wydarzeń. Ta nasza grupa, która jest w domu, jest bardzo wyróżniająca się i myślę, że każdy, kto jest w domu, jest bardzo interesujący - wyznała w rozmowie z dziennikarzami "Jastrząb Post".

Następnie reporterka zapytała Katarzynę Sokołowską o jej opinię na temat Klaudii El Dursi. Jest to naprawdę nietypowa postać w programie - zdecydowanie starsza od reszty uczestników. Na dodatek zdobyła "Złoty Bilet", a więc już na castingach zdołała pokazać, że nadaje się do programu, jak nikt inny.

Podjęła to wyzwanie w programie, to też jest taki odważny krok, żeby pokazać się światu i powiedzieć, że kariera w wieku lat 30 lat się nie kończy, a może się zacząć. To bardzo dużo mówi o tym, jak się ten rynek zmienia, jak się odbiorca zmienia, jak ludzie są gotowi na modelki, które nie są tylko i wyłącznie bardzo młode. Bo to nie tylko projektanci, ale również odbiorca, bo bez tego nie da się takich rzeczy robić - podsumowała Katarzyna Sokołowska.

30-latka jeszcze przed programem brała udział w różnych sesjach zdjęciowych, a mimo to wstydziła się rozebrać przed kamerami. Niektórych widzów bardzo to zdziwiło. Inni uważają, że jest zachowanie było wyreżyserowane i przesadzone. Sokołowska ma jednak wytłumaczenie na taką reakcję.

Zawsze jest ta bariera telewizyjna, to jest też to, co dotyczy uczestników. Raz to są ich decyzje zawodowe, prywatne, a dwa to jest wyjście do tej szerokiej widowni. To już postawiam im, to są dorośli ludzie. Oni pokazują to, co chcą pokazać widzowi - tłumaczy zachowanie uczestniczki jurorka.

Kibicujecie Klaudii El Dursi w programie "Top Model"?

Zobacz także: Kolejna ciążowa sesja Joanny Krupy. W samym bikini na plaży

Którą ikoną mody jesteś? Sprawdź w naszym quizie!

Marilyn Monroe
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którą ikoną mody jesteś

Marilyn Monroe

1. Który z tych kolorów włosów podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów