Kasia Smutniak z córką na czerwonym dywanie! 15-letnia Sophie jest prześliczna

Kasia Smutniak w czerwonej sukni na festiwalu filmowym we Włoszech
Fotografia: Tony Clifton/SplashNews.com/East News

Kasia Smutniak jest jedną z najpopularniejszych Polek we Włoszech. Teraz pokazała się na czerwonym dywanie z 15-letnią córką. Sophie to śliczna dziewczyna!

Kasia Smutniak od lat mieszka we Włoszech. Jest tam jedną z najbardziej rozpoznawalnych Polek. Aktorka wystąpiła w wielu włoskich produkcjach. Ostatnio natomiast mogliśmy ją oglądać w filmie "Słodki koniec dnia" u boku Krystyny Jandy. Życie prywatne Kasi jest mniej popularne w Polsce. Aktorka obecnie spotyka się z producentem filmowym, Domenico Procaccim, z wcześniejszego związku ma jednak 15-letnią córkę, z którą pojawiła się ostatnio na festiwalu filmowym.

Zobacz także: Kasia Smutniak u Wojewódzkiego: "To zawsze tak wygląda, czy tylko dzisiaj?!". Chyba coś nie spodobało się aktorce

Kasia Smutniak z córką na festiwalu we Włoszech

Smutniak przez wiele lat była związana z włoskim aktorem, Pietro Taricono. Gwiazdor zginął jednak w tragicznym wypadku spadochronowym w 2010 roku. To właśnie z nim Polka ma 15-letnią dziś córkę Sophie

Kasia postanowiła zabrać córkę na Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Taorminie. Pokazały się na czerwonym dywanie. 

Aktorka postawiła na długą, czerwoną suknię. Sophie miała na sobie natomiast granatowy kombinezon na cienki ramiączkach, z białym printem.

To nie pierwszy raz Sophie na czerwonym dywanie. Dziewczyna debiutowała na nim w ubiegłym roku, podczas festiwalu filmowego w Wenecji. 15-latka jest prześliczna! Zobaczcie sami ich zdjęcia.

Zobacz także: Katarzyna Dowbor dodała urocze zdjęcie z córką! Maria jest już dorosłą kobietą!

Kasia Smutniak z 15-letnią córką Sophie na festiwalu filmowych we Włoszech
Fotografia: Tony Clifton/SplashNews.com/East News
Kasia Smutniak z 15-letnią córką Sophie na festiwalu filmowych we Włoszech
Fotografia: Tony Clifton/SplashNews.com/East News

Na festiwalach filmowych krytycy dyskutują nad najlepszymi filmami tego roku. A które waszym zdaniem były najlepsze w 2018?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów