Kasia Smutniak wyprawiła urodzinowe przyjęcie. Podczas niego wyszła za mąż!

Adrianna Kubiak 17.09.2019
Kasia Smutniak i D
Fotografia: Mario Cartelli/SplashNews.com/East News

Aktorka do ostatniej chwili ukrywała planowane wydarzenie. Goście nie zdawali sobie sprawy, że urodzinowe przyjęcie zamieni się w ceremonię ślubną.

Kasia Smutniak nie lubi chwalić się swoim prywatnym życiem. I tym razem postanowiła ukryć przed mediami informację o ślubie. Co więcej, nie powiedziała też nic swoim znajomym i rodzinie. Mina gości, którzy zobaczyli aktorkę na przyjęciu urodzinowym w białej sukience, musiała być bezcenna.

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak odpowiada na komentarze fanów. Poruszające słowa

Tajemniczy ślub Kasi Smutniak

Niedawno włoskie media poinformowały, że Kasia Smutniak poślubiła swojego 59-letniego partnera, Domenico Procacci. Choć para oficjalnie nie przyznała się do tego, że jest już małżeństwem, wszystko wskazuje na to, że doniesienia są prawdziwe. Jeden z bliskich znajomych aktorki, reżyser Ferzan Özpetek, opublikował na Instagramie zdjęcie z przyjęcia i poinformował, że jego najlepsza przyjaciółka wyszła za mąż. Zdjęciami z przyjęcia pochwalił się także Pietro Germano.

Przyjęcie urodzinowe Kasi Smutniak

Jak Kasi udało się ukryć informację o ślubie? Aktorka w zeszłym tygodniu obchodziła okrągłe urodziny. Chcąc uczcić 40. rok życia, gwiazda zaprosiła najbliższych na duże przyjęcie. Na miejscu okazało się, że nie tylko urodziny były powodem do świętowania.

Rodzina i przyjaciele dowiedzieli się o ceremonii ślubnej dopiero na miejscu, gdy zobaczyli Kasię w białej sukni i wianku.

Jakie prezenty goście podarowali młodej parze? Małżeństwo zażyczyło sobie, aby zamiast prezentów, zaproszeni wpłacili datki na fundację, którą Smutniak założyła po tragicznej śmierci byłego męża.

Kim jest mąż Kasi Smutniak?

Długoletni partner, a teraz już mąż polskiej aktorki to 59-letni producent, Domenico Procacci. Para jest razem od 2011 roku i doczekała się syna, Leone.

Zobacz także: Znamy listę finalistów w programie "Top Model". Zabrakło jednego uczestnika!

Z którą aktorka możesz wspólnie spędzić czas?

polskie aktorki
Rozwiąż quiz

Sprawdź, z którą polską aktorką powinieneś wybrać się na wspólną imprezę

polskie aktorki

1. Która forma imprezy podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów