Kasia Smutniak choruje na bielactwo. "Przez ostatnie 6 lat uczyłam się akceptować siebie"

Paulina Ermel 05.09.2019
Kasia Smutniak
Fotografia: Mateusz Jagielski/East News

Utalentowana polska aktorka przyznała się do tego, że zmaga się z chorobą. Informacją podzieliła się z fanami za pośrednictwem Instagrama.

Kasia Smutniak to znana polska aktorka, która o wielu lat mieszka i pracuje we Włoszech. Gwiazda, która nazywana jest "młodszą siostrą Moniki Bellucci", odnosi kolejne sukcesy zawodowe. Udziela się też w mediach społecznościowych.

Jej ostatni wpis szczególnie poruszył fanów. Wszystko za sprawą szczerego wyznania, którym postanowiła się podzielić z internautami.

Kasia Smutniak choruje na bielactwo

Aktorka i modelka postanowiła podzielić się z obserwatorami swoimi zdjęciami, na których widać objawy choroby. Gwiazda bowiem od lat cierpi na bielactwo.

Prócz wymownych zdjęć Smutniak zamieściła też w sieci poruszający wpis, w którym wyznała, jak żyje z chorobą.

Dorastając nauczyłam się, że akceptacja nie wystarcza. Musimy pokochać swoje wady. Przez ostatnie 6 lat uczyłam się akceptować i kochać siebie za to, jaka jestem. To była długa podróż, a nie natychmiastowa przemiana. Dopiero teraz czuję się gotowa, by podzielić się tym z wami - napisała.

Smutniak wzięła sobie też do serca pewną radę, na którą niedawno się natknęła.

Jakiś czas temu usłyszałam zdanie: Kochaj siebie za swoje wady, ta cecha jest kochana przez wszystkich. Postanowiłam wziąć ją sobie do serca.

Pod szczerym wpisem gwiazdy posypały się komentarze ze słowami wsparcia. Nam nie pozostaje nic innego, jak się do tego dołączyć.

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.   

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów