Kasia Sawczuk śpiewa o Antku Królikowskim? Przerywa milczenie na temat ich związku

Zuzanna Morska 12.06.2019
Kasia Sawczuk
Fotografia: instagram.com/sawczukkasia

Aktorka wydała niedawno singiel pt. "Tak to widzę". W ten sposób rozprawia się ze związkiem z Antkiem Królikowskim?

Mało kto pamięta, że Kasia Sawczuk swoje pierwsze kroki w show-biznesie stawiała w programie "The Voice of Poland". Miała wtedy zaledwie 17 lat, ale już dotarła do finału konkursu. Niestety na ostatniej prostej przegrała i zajęła honorowe, drugie miejsce.

Właśnie w tym czasie gwiazdka poznała 8 lat starszego Antka Królikowskiego. Para zaczęła się razem pokazywać i szybko zyskała szerokie grono fanów. Niestety po dwóch latach związek się rozpadł. Dopiero dzisiaj aktorka się z nim rozprawia.

Kasia Sawczuk śpiewa o Antku Królikowskim?

Po rozstaniu z Kasią aktor zaczął spotykać się z Julią Wieniawą (Sawczuk się z nią przyjaźniła), ale również po dwóch latach relacja się rozpadła. Z kolei Sawczuk poukładała sobie na nowo życie z Mattim Rosińskim.

Aktorka i wokalistka wydała niedawno piosenkę pt. "Tak to widzę". Dociekliwi twierdzą, że właśnie w niej rozprawia się na dobre z żalem, który towarzyszył jej po rozstaniu z Królikowskim.

Kilka wersów z piosenki jasno może nawiązywać do związku gwiazdki ze starszym aktorem. "Chyba im młodsza, tym się lepiej steruje. Jestem jak system telefonowy. A ty piękny, popularny, wiesz, że nic ci nie szkodzi, bo mówisz ze jesteś zagubiony" - możemy usłyszeć na nagraniu.

Znajomi Sawczuk też nie mają wątpliwości, co do tego, że dopiero teraz wyleczyła się z tamtej relacji. A wy jak myślicie - jest coś na rzeczy?

Ten zaskakujący projekt robi furorę wśród fanów gwiazd światowego formatu. I nic dziwnego. Pozują one na zdjęciach ze swoimi młodszymi wcieleniami. Zobaczcie!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów