„Big Brother”: Kasia Olek została okradziona. Z jej konta zniknęła pokaźna suma!

Adrianna Kubiak 07.06.2019
Kasia Olek
Fotografia: Instagram/@kat.polka

Jedna z uczestniczek programu „Big Brother” Kasia Olek została ofiarą złodzieja. Ile pieniędzy straciła dziewczyna?

Kasia Olek padła ofiarą hakerów. Uczestniczka „Big Brothera” została okradziona. Z jej konta zniknęła pokaźna suma pieniędzy. Co się wydarzyło?

Zobacz także: Sablewska w bieliźnie pozuje przez lustrem. Fani: „Maja jak zwykle petarda” 

Kasia Olek - ofiara hakerów

W tym tygodniu Kasia Olek zauważyła, że z jej bankowego konta ubyło 4 tysiące złotych. Dziewczyna nie pozostawiła problemu i szybko podjęła działania. Uczestniczka „Big Brothera” zawiadomiła odpowiednie organy ścigania i próbowała rozwiązać zagadkę tajemniczego zniknięcia pieniędzy. Co było przyczyną? Policja zgodnie przyznała, że zawinił zawirusowany komputer, którym zainteresowali się hakerzy.

Kasia Olek ostrzega użytkowników przed niebezpieczeństwem

Kasia Olek w rozmowie z portalem pomponik.pl przyznała, że przeżyła szok. Nigdy wcześniej nie zdarzyła jej się podobna sytuacja.

Po wyjściu z 'Big Brothera' ktoś chciał włamać mi się na Instagrama, jednak to zignorowałam. Dopiero teraz postanowiłam działać. Dowiedziałam się od policjanta, że winny był mój komputer i podejrzany mail z linkiem. Wiem, że walka z hakerami jest bardzo ciężka. Obiecuję, że zrobię wszystko, aby odzyskać straconą kwotę, bo była ona przeznaczona na konkretny cel. Chciałam nagrać swoją pierwszą piosenkę- dodaje.

Kasia Olek z pewnością nabawiła się strachu. Po własnych doświadczeniach dziewczyna przestrzega teraz wszystkich użytkowników przed niebezpieczeństwem, jakie czyha w internecie.

Nie wiem, dlaczego padło na mnie. Możliwe, że był to przypadek, bo każdy jest narażony na cyberprzestępstwa. Uważajcie w Internecie, bo możecie być kolejni!.

Zobacz także: Smolasty skoczył na fankę podczas koncertu. Prawie doprowadził ją do inwalidztwa!

Lata 90-te obfitowały w kultowe seriale, filmy i kultową muzykę. Pamiętacie przystojniaków, których oglądaliśmy wówczas na małym ekranie albo słuchaliśmy w radiu? To oni podbijali nasze serca!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów