Kasia Nosowska zdradziła szczegóły ślubu. Przyjęła nazwisko męża!

Hanna Skowron 29.11.2018
Katarzyna Nosowska
Fotografia: Instagram.com/nosowska.official

Piosenkarka zdradziła też, kim byli ich świadkowie.

Kilka dni temu media obiegła informacja o sekretnym ślubie Kasi Nosowskiej i Pawła Krawczyka, którzy zdecydowali się sformalizować związek dopiero po 17 latach wspólnego życia. Gdy tylko artystka opublikowała na Instagramie zdjęcie obrączki, fani natychmiast zaczęli dopytywać ją o szczegóły ceremonii. Szczęśliwa Kasia postanowiła zdradzić kilka informacji na ten temat...

Kasia Nosowska opowiedziała o swoim ślubie

Kasia Nosowska w ciągu ostatniego roku przeszła niezwykłą metamorfozę. Jeszcze niedawno unikała odpowiedzi na pytania związane z jej życiem prywatnym, a dziś otwarcie opowiada o życiu rodzinnym i ślubie.

Kasia i Paweł zalegalizowali związek za granicą, a świadkami byli ich synowie - jedyni goście obecni podczas ceremonii.

Pytacie w listach o przenoszenie przez próg... Świadkowali nam synowie - napisała w najnowszym poście.

W jednym z filmików artystka wyznała, że zdecydowała się przyjąć nazwisko męża:

A jam żem jej powiedziała: Kaśka, przepraszam, stara Krawczykowo, rozumiem twoją decyzję. Wszak kobieta po ślubie może się wreszcie na luzie roztyć. Szanuję to.

Zobacz także: Nosowska wróciła na Instagrama! Już wiemy, dlaczego skasowała wszystkie nagrania

Przypomnijmy, że para ma za sobą burzliwy okres. W jednym z wywiadów Nosowska przyznała, że jej ukochany przez lata walczył z uzależnieniem od alkoholu. Najwyraźniej jednak Paweł poradził sobie z tym problemem, dzięki czemu udało im się zażegnać kryzys. Gratulujemy i życzymy im wszystkiego dobrego!

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Polska scena muzyczna obfituje w wiele legendarnych hitów, do których chętnie powracamy. Niektóre z nich do dziś są uwielbiane przez coraz młodsze pokolenia. Rozpoznasz je po fragmencie tekstu?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów