Kasia Nosowska usunęła wszystkie posty z Instagrama. Fani: "Jak żyć?"

Magdalena Barszczak 02.10.2018
Kasia Nosowska
Fotografia: VIPHOTO/East News

Zaskakująca decyzja piosenkarki. Internauci nie mogą uwierzyć w to, co się stało.  

Stała się jedną z najpopularniejszych instagramerek w Polsce. Kasia Nosowska rozbawiała fanów, pokazując swój dystans do życia i wyglądu. Jej zabawne filmiki, w których kpiła z show-biznesu, biły rekordy popularności w sieci. Niestety, już ich nie obejrzymy.

Nosowska usunęła wszystkie posty z Instagrama

Seria nagrań "A ja żem jej powiedziała, Kaśka..." wypromowała książkę pod tym samym tytułem. Piosenkarka radziła, jak robić makijaż, ćwiczyć jogę. Ostatnio pochwaliła się nawet postępami w diecie. Te wszystkie filmy zniknęły już z jej Instagrama. Na profilu pozostał tylko jeden, dotyczący nowej płyty "Basta", której premiera zaplanowana jest na 12 października.

Internauci nie mogą w to uwierzyć. Na Instagramie gwiazdy pojawiło się wiele komentarzy rozżalonych fanów. "Czy to żart?" - pytają.

Niektórzy spekulują, że zniknięcie z sieci to zabieg marketingowy, mający się przysłużyć promocji nowego albumu. Inni zastanawiają się, czy zmiana ma związek z programem Chodakowskiej, w którym piosenkarka weźmie udział. 

No i Chodakowska nam zepsuła Nosowską.

O nieeeee. A liczyłam na kolejne śniadanie z Tobą.

Kaśka zjadła posty....

Kaśka, dawaj chociaż nowe filmiki i wracaj! Co z twoim odchudzaniem Kaśka. Tęsknię! Jak żyć?

No co to, jakieś jaja, rozkochać, zawrócić w głowie i zostawić?

Sama artystka nie skomentowała na razie swojej decyzji, ale być może już odpowiedziała na pytanie nurtujące fanów, opowiadając o nowym krążku.

Przyszedł taki czas. Zadałam sobie pytanie – co lubię, a czego nie, czego chcę, a czego nie. „Basta” jest szczerą na nie odpowiedzią – bez oglądania się na wszystko i wszystkich - mówiła.

Czy to już koniec zabawnych filmików? Czas pokaże! Jedno jest pewne. Będziemy tęsknić!

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów