Kasia Nosowska trenuje na Instagramie. Zakłada nogi za głowę i naśmiewa się z ćwiczących jogę

Paulina Ermel 09.05.2018
Kasia Nosowska
Fotografia: instagram.com/nosowska.official

Niedawno uczyła sztuki makijażu, powiększania ust i pokazywała sposoby na "piękną", natychmiastową opaleniznę. Kasia Nosowska powraca. I uczy Polaków… jogi.

Jeżeli do tej pory nie mieliście okazji obserwować Kasi Nosowskiej na Instagramie, koniecznie to zmieńcie. Gwiazda opublikowała właśnie krótką, 4-odcinkową instrukcję, jak ćwiczyć jogę. W ten sposób z przymrużeniem oka nabija się z tych, którzy ślepo podążają za modą na bycie fit.

Zobacz także: Kasia Nosowska wraca z nowym tutorialem. Te usta „sugerują przyjemność”

"Czołem kochani, tu Kasia. Mamy piękną pogodę. Chciałabym wam zaproponować, abyście rozpoczęli przygodę z jogą. Wraz ze mną" – od tych słów rozpoczyna swoje nowe nagranie Nosowska.

W różowym pasiastym t-shircie i z wzorzystym turbanem na głowie wokalistka wita się ze słońcem, pokazuje pozycję na "psa z opuszczoną głową", a następnie chwali się efektami ciężkiej tygodniowej pracy.

Widzieliście kiedykolwiek Kasię Nosowską z nogami założonymi za głowę? Właśnie takim obrazkiem kończy swoje nagranie.

To już kolejny film, w którym Kasia Nosowska w żartobliwy sposób nabija się ze świata show-biznesu. Podoba wam się taka forma przekazu? My czekamy na więcej popisów 46-letniej artystki.

Zobacz także: Kasia Nosowska o swojej mamie: Próbuje mnie dowychowywać. Mówi: "Nie garb się", "Załóż kapcie"

Podpowiadamy, jak dobrać dietę do kształtu sylwetki:

Autor: Paulina Ermel

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów