Kasia Nosowska wraca z nowym tutorialem. Te usta „sugerują przyjemność”

Magdalena Kulej 13.04.2018
Kasia Nosowska
Fotografia: instagram.com/nosowska.official

Kasia Nosowska po raz kolejny publikuje w sieci żartobliwe filmy, parodiując świat gwiazd i modowych celebrytek.

Kasia Nosowska od kilku miesięcy króluje w mediach społecznościowych. 46-letnia piosenkarka systematycznie udziela się na Instagramie, gdzie z przymrużeniem oka komentuje show-biznesową rzeczywistość.

Zobacz także: Katarzynę Nosowską śmiało można nazywać gwiazdą Instagrama. Internauci pokochali jej filmy 

Po hitowych treningach z Nosowską, do których zaprosiła m.in. Dawida Podsiadłę, przyszedł czas na spektakularne powiększenie ust. Jak sama mówi, ust nigdy dość. Jej nowy tutorial ma szansę na wielki sukces, bo skierowany jest do każdej, przeciętnej Polki, która nie ma wystarczających funduszy, by odmienić swoje oblicze w gabinecie kliniki medycyny estetycznej. To właśnie dla nich Nosowska przygotowała zbiór porad dotyczących domowych sposobów na pulchne usteczka.

Zamalowujemy to, co mamy – instruuje artystka, nakładając na wargi warstwę pudru. - Teraz przypudrowujemy to, co ukryłyśmy. Nie żałujcie pudru!

Nakreślamy nowy kształt ust. Ust nigdy dość! Osobiście uważam, że taka wielkość mnie zadowala. Jeśli dolna warga jest naprawdę pełna, to od razu sprawiamy wrażenie osób naprawdę swobodnych erotycznie. Nasz wygląd od razu sugeruje ogromną przyjemność – kontynuuje, zamalowując pół twarzy czerwoną szminką.

Pamiętajcie, im pełniejsze usta, tym mężczyzna spodziewa się większych uciech. Teraz nakładamy drugą warstwę szminki numer 1925, aby nadać głębi kolorowi.

Artystka niezwykle angażuje się w swoje filmy instruktażowe. Te dotyczące pełnych ust to seria 6 nagrań, które zawierają w sobie wszystkie etapy zabiegu optycznego powiększania – od początkowego przypudrowania, przez nadanie kształtu po ostateczne dopracowanie makijażu za pomocą wyciorów wacianych. Jak podsumowuje z zadowoleniem, widzicie, jak to wygląda. Chyba same rozumiecie, że może się dziać dziś wieczorem!

Zobacz także: Syn Kasi Nosowskiej został modelem

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów