Kasia Nosowska pokazała mamę. Fani: "Absolutnie cudowne!"

Paulina Ermel 13.04.2019
Kasia Nosowska
Fotografia: Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Wokalistka wrzuciła do sieci zdjęcie ze swoją mamą. Są do siebie podobne?

Kasia Nosowska jakiś czas temu założyła konto na Instagramie, na którym dzieli się z fanami głównie przemyśleniami na temat polskiego show-biznesu. Także tutaj zdarza jej się ujawnić szczegóły na temat nowych projektów zawodowych. A czasem nawet zdarzy jej się pochwalić otrzymanym wyróżnieniem.

Ostatnio artystka odebrała nagrodę specjalną "Kobiety Roku" magazynu "Twój Styl". Na Instagramie podziękowała fanom za wsparcie i zaangażowanie. 

Kasia Nosowska pokazała mamę

Wokalistka odnotowuje ostatnio pasmo samych sukcesów. Niedawno wydała książkę pt. "A ja żem jej powiedziała...", która została ciepło przyjęta przez polskich czytelników. Ma za sobą także świeżo wydaną płytę "Basta". Teraz otrzymała ogromne wyróżnienie magazynu "Twój Styl".

Kasia podzieliła się z fanami tą informacją, wrzucając jednocześnie do sieci zdjęcie z... mamą! Opatrzyła je podpisem: "To moja mama i ja. Szykujemy się na wspólne wyjście. Chwilę później dołączyłam do znamienitego grona Kobiet Roku, Twojego Stylu. Bardzo dziękuję za to wyróżnienie. Bardzo, bardzo. Pomyślałam dziś, że każda kobieta, młodziutka i dojrzała, jest kobietą każdego kolejnego roku, który staje się jej udziałem. Sukcesem jest żyć. Wypasać kolejne dni, kłaść się słusznie zmęczoną, by znowu wstać, bez oklasków, fanfar i werbli.. Jestem dzielna tak jak Wy".

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy zachwyconych fanów. Twierdzą, że kobiety są do siebie bardzo podobne!

Absolutnie cudowne!

Jak siostry, pięknie

Ale jesteście podobne!

Też sądzicie, że Kasia odziedziczyła urodę po mamie?

Wiele gwiazd aktywnie korzysta z mediów społecznościowych. Niektóre z nich nawet tutaj zarabiają! Zobaczcie, które gwiazdy najlepiej!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów