Kasia Nosowska "zamieszcza odważne fotki z pobytu na plaży". Internauci płaczą ze śmiechu

Zuzanna Morska 20.09.2019
Katarzyna Nosowska
Fotografia: Kamil Piklikiewicz/East News

Wokalistka wrzuciła do sieci zdjęcie z wymownym podpisem. Internauci płaczą ze śmiechu.

Kasia Nosowska to jedna z najbardziej szanowanych gwiazd w polskim show-biznesie. Wokalistka od lat umila nam czas świetnymi piosenkami, a w dodatku niedawno wydała książkę, w której pokazuje swoje spojrzenie na świat.

Dzieło Nosowskiej szczególnie przypadło do gustu fanom, którzy śledzą ją w mediach społecznościowych. Na Instagramie często bowiem zamieszcza ona zabawne wpisy, komentujące sytuację w polskim show-biznesie. Jej ostatnie zdjęcie rozbawiło fanów do łez!

Kasia Nosowska nabija się z show-biznesu

Kasia Nosowska jest obecna w polskim show-biznesie od lat. Wciąż jednak bardzo chroni swoje życie prywatne i rzadko dzieli się z fanami informacjami na jego temat. Wokalistka jednak bacznie obserwuje przemysł rozrywkowy w Polsce. I śledzi liczne skandale.

Następnie często "komentuje" je w charakterystyczny dla siebie sposób - rzucając subtelną aluzję albo zamieszczając w sieci zabawne zdjęcie.

Jej ostatnia fotografia jest tego potwierdzeniem. Nosowska wrzuciła na Instagram zdjęcie fok i opatrzyła je zabawnym podpisem.

„NOSOWSKA ZAMIESZCZA ODWAŻNE FOTKI Z POBYTU NA PLAŻY”, „ NOSOWSKA BYCZY SIĘ NA PLAŻY Z INNYMI CELEBRYTAMI”, „NOSOWSKA EPATUJE NAGOŚCIĄ PODCZAS EKSKLUZYWNYCH WCZASÓW” - napisała.

W ten sposób nawiązała do szokujących nagłówków, regularnie pojawiających się w mediach, których głównymi bohaterami są właśnie gwiazdy w bikini czy wypoczywające na plaży.

Nosowska znów rozbawiła internautów, czemu dali wyraz w komentarzach pod jej ostatnim wpisem.

Przepraszam za bezpośredniość, ale kocham Cię Kaśka!!!

Pani Kasiu, no jakże tak można sadłem po oczach uczciwym ludziom.

Już widzę te nagłówki...

A jak wam się podoba ostatni wpis Kasi Nosowskiej?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.           

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów