Kasia Nosowska ma "sobowtórkę"! Pokazała ją na Instagramie

Paulina Ermel 22.02.2019
Kasia Nosowska
Fotografia: Eastnews

Artystka wrzuciła do sieci zdjęcie z łudząco podobną do siebie kobietą, którą można spotkać w... Birmie!

Kasia Nosowska to jedna z najbardziej lubianych polskich wokalistek. I do tego bardzo kreatywnych. Jej charyzma przydaje się nie tylko w pisaniu oryginalnych piosenek, ale też "pomogła" Kasi w pisaniu książki i w prowadzeniu konta na Instagramie.

I właśnie tutaj, w mediach społecznościowych, artystka podzieliła się z fanami ciekawostką. Okazuje się, że ma... sobowtórkę. I to w dalekim kraju.

Kasia Nosowska ma sobowtórkę

Nosowska wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym widać kobietę bardzo podobną do wokalistki. I choć wydawać by się mogło, że to sama Nosowska - tylko dziwnie ubrana - wszystko wyjaśnił podpis.

@radzimirwisniowiecki podróżował i w Birmie, w sklepiku z różnościami znalazł takie foto.. W Birmie wiodę równoległy żywot:) Ubieram się specyficznie. Jeśli zrobiłam coś co Wam nie przypadło do gustu, to jednak nie ja zrobiłam- to ta Babka z Birmy:))

Wygląda na to, że artystka znalazła swoją sobowtórkę! Wyglądają identycznie, co też od razu podchwycili fani Nosowskiej. Co takiego napisali w komentarzach?

Ale czad!

Hahaha dwie Kaśki na jednej kuli ziemskiej toż to niewyobrażalny skarb!

To już rozumiem zmianę koloru włosów

Zobacz także: Nosowska ma dystans do siebie i pokazuje to też na koncertach. Nie możecie tego przegapić!

A wam kogo przypomina?

Gwiazdy regularnie korzystają z Instagrama. Niektóre z nich uczyniły z niego także źródło zarobku. Zobaczcie, które w ten sposób radzą sobie najlepiej!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów