Kasia Moś na czerwonym dywanie przed Eurowizją. Zagraniczny portal: Jedna z piękniejszych uczestniczek

Emilia Klima 08.05.2017
Kasia Moś
Fotografia: East News

Kasia Moś na gali otwierającej tegoroczną Eurowizję zaprezentowała się w sukni polskiego projektanta. Jej uroda została doceniona przez zagranicznych fanów konkursu. 

Kasia Moś we wtorek będzie reprezentować Polskę w pierwszym półfinale Konkursu Piosenki Eurowizji z piosenką "Flashlight". W niedzielę wieczorem odbyło się uroczyste otwarcie imprezy, podczas którego uczestnicy zaprezentowali się fanom i dziennikarzom na czerwonym dywanie.

Na tę okazję wokalistka wybrała białą suknię polskiego domu modu Mario Menezi. Kasia Moś jest zaangażowana w walkę na rzecz praw zwierząt, kwestię tę porusza zresztą w swojej eurowizyjnej propozycji. W rozmowie przeprowadzonej na czerwonym dywanie wyznała, że swoje przywiązanie do natury chciała też oddać w kreacji.

Chciałam, żeby na sukience pojawił się motyw natury, stąd kwiaty na dole. Mario Menezi zaprojektował również moją sukienkę na występ, bardzo się staraliśmy uzyskać jak najlepszy efekt - powiedziała w rozmowie z Wiwibloggs.com.

Fotografia: East News
Fotografia: Kasia Moś

Uroda Kasi Moś doceniona za granicą

O ile piosenka "Flashlight" wśród zagranicznych fanów i mediów piszących o konkursie zbiera mieszane recenzje, uroda polskiej uczestniczki jest dla nich kwestią bezsporną. Najpopularniejszy portal poświęcony Eurowizji, Wiwibloggs.com, zapytał swoich czytelników o to, która z wokalistek zasługuje na tytuł "Top Modelki Eurowizji". W głosowaniu półfinałowym Kasia Moś zajęła 5. miejsce w gronie 25 kandydatek.

Spójrzcie tylko na tę idealną sylwetkę. A kości policzkowe? Marzenie! - zachwycali się redaktorzy portalu.

W artykule przypomniano, że Moś ma swoim koncie sesję zdjęciową w "Playboyu". W 2016 roku wokalistka zgodziła się na rozbieraną sesję, ale miała jeden warunek - chciała, by na zdjęciach towarzyszyły jej psy ze schroniska. Chciała w ten sposób zwrócić uwagę na prawa zwierząt w Polsce.

Kasia Moś
Fotografia: Kasia Moś

Kasia Moś na Eurowizji zaśpiewa piosenkę "Flashlight"

Finał Eurowizji odbędzie się 13 maja w Kijowie. Uczestnicy zostaną wyłonieni w dwóch półfinałach. Kasia Moś wystąpi w pierwszym, we wtorek 9 maja. Transmisja o 21:00 w TVP. Widzowie z Polski, jak co roku, nie będą mogli zagłosować na polskiego reprezentanta - piosenka musi przypaść do gustu oglądającym konkurs w Europie.

W zeszłym roku ta sztuka udała się Michałowi Szpakowi, który w finale zajął trzecie miejsce w głosowaniu widzów. Gorzej jego piosenka została oceniona przez jurorów - utwór "Color of your life" po zsumowaniu głosów muzycznych ekspertów i telewidzów uplasował się ostatecznie na 8. pozycji. Najlepszym rezultatem w historii polskich startów na Eurowizji nadal pozostaje drugie miejsce Edyty Górniak, które zajęła w 1994 roku z piosenką "To nie ja".

Kasia Moś
Fotografia: Kasia Moś
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów