Kasia Kowalska trafiła do szpitala!

Malwina Wasilewska 26.11.2019
Kasia Kowalska
Fotografia: Instagram.com/kasia_kowalskaofficial

Kasia od dłuższego czasu miała problemy ze zdrowiem...

We wtorek 25 listopada media obiegła niepokojąca wiadomość. Menedżer Kasi Kowalskiej poinformował, że wokalistka trafiła do szpitala i w związku z tym zmuszona jest odwołać najbliższe koncerty. W rozmowie z portalem "Plejada" zdradził szczegóły dotyczące jej stanu zdrowia.

Kasia Kowalska wylądowała w szpitalu!

Kasia Kowalska w tym roku obchodzi 25-lecie kariery muzycznej. Z tej okazji artystka wydała album "MTV Unplugged: Kasia Kowalska", a także wyruszyła w trasę koncertową "Tribute to…" po Polsce. Niestety z powodu problemów zdrowotnych zmuszona była odwołać najbliższe koncerty. Menedżer gwiazdy powiedział, że jej problemy zdrowotne trwają już od dłuższego czasu:

Zaczęło się od zapalenia krtani w zeszłym tygodniu. Już wtedy musieliśmy przełożyć kilka wydarzeń i koncertów. Kasia była na antybiotyku, a w sobotę wieczorem trafiła do szpitala z dość poważnym osłabieniem – powiedział "Plejadzie" menadżer wokalistki Maciej Durczak.

Kasia musi się teraz skupić na leczeniu. Jej koncerty zostaną przełożone.

Dziś się dowiedzieliśmy, że Kasia musi jednak odpocząć, dlatego odwołujemy jej koncerty z tego tygodnia i przekładamy na nowe terminy, które podamy do informacji tak szybko, jak będzie to tylko możliwe – dodał Durczak.

Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz, kiedy wokalistka narzeka na zdrowie - w przeszłości zmagała się z boreliozą. Życzymy Kasi szybkiego powrotu do zdrowia!

Uwielbiasz polskie piosenki? Koniecznie weź udział w naszym quizie! Powodzenia!

Maryla Rodowicz
Rozwiąż quiz

Sprawdź, czy pamiętasz tekst kultowych polskich piosenek! Prawie każdy je śpiewał!

Maryla Rodowicz

1. Łzy "Agnieszka" - "Zakochani przy świetle księżyca nocami...."

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów