Kasia Kowalska w pierwszym takim wywiadzie. "Rzucili mnie na łóżko i biegiem na salę operacyjną"

Paulina Ermel 23.08.2018
Kasia Kowalska z córką Olą Kowalską
Fotografia: instagram.com/olahontaz

Kasia Kowalska wraz z córką Olą wystąpiły w sesji okładkowej najnowszego wydania magazynu "Viva". Wokalistka udzieliła też wywiadu do gazety. Pierwszy raz była tak szczera.

Córka Kasi Kowalskiej doskonale radzi sobie w mediach. Jej konto na Instagramie śledzą tysiące osób! Teraz Ola postanowiła wystąpić wraz z mamą w sesji dla magazynu "Viva". Kasia Kowalska udzieliła też poruszającego wywiadu do gazety. Nigdy wcześniej nie opowiadała o tym, że... mogła stracić córkę!

Zobacz także: Kasia Kowalska odzyskała siebie dzięki szamanom. A Kuba Wojewódzki nie może tego pojąć

Kasia Kowalska i Ola Kowalska w "Vivie"

W rozmowie z "Vivą" Kasia Kowalska przyznała, że życie jej córki było zagrożone. Otóż okazuje się, że wokalistka przeżyła naprawdę trudny poród. Kowalska wylądowała w szpitalu na oddziale patologii ciąży. I wtedy nadszedł kryzysowy moment.

Cud, że akurat na dyżurze był lekarz, u którego leczyłam się prywatnie. Powiedział pielęgniarce, żeby co dwie godziny sprawdzała tętno moje i dziecka. O drugiej w nocy pielęgniarka zaczęła krzyczeć, że nie słyszy tętna Oli. Rzucili mnie na łóżko i biegiem na salę operacyjną. Pamiętam dygot, wydawało mi się, że jest zimno, a to był strach. Zrobili mi cesarskie cięcie. Ola była zatruta wodami płodowymi, musieli przywracać ją do życia. Powiodło się za czwartą próbą

Ola uzyskała tylko dwa punkty w skali Apgar. Całe szczęście wszystko później się poukładało.

Zobacz także: Córka Kasi Kowalskiej umieściła w sieci kontrowersyjne zdjęcie. Przekroczyła granicę dobrego smaku?

Oryginalne imiona dzieci polskich gwiazd:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów