Kasia Kowalska przerywa milczenie w sprawie córki! Ma bardzo ważną prośbę

Kasia Kowalska w czarnym stroju siedzi na fotelu podczas wywiadu
Fotografia: Bartosz KRUPA/East News

Kasia Kowalska przeżywa bardzo trudne chwile. Jej córka, Ola, przebywa bowiem w szpitalu w Wielkiej Brytanii. Wokalistka zamieściła poruszający wpis.

Kasia Kowalska pod koniec marca opublikowała poruszające wideo, w którym poinformowała, że jej córka, Ola, znajduje się w ciężkim stanie w szpitalu w Wielkiej Brytanii. Następnie w mediach pojawiło się wiele spekulacji na temat zdrowia nastolatki. Wśród nich informacje o tym, że wokalistka nie może dodzwonić się do angielskiego szpitala, żeby dowiedzieć się o stan zdrowia dziecka. Kasia długo nie komentowała, teraz jednak przerwała milczenie. Ma ważną prośbę.

Zobacz także: Kasia Kowalska przeżywa bardzo trudne chwile. Nie może skontaktować się ze szpitalem, w którym przebywa jej córka! 

Kasia Kowalska przerywa milczenie w sprawie córki! Ma ważną prośbę

Kasia Kowalska po swoim poruszającym apelu skupiła się na sprawach prywatnych i nie komentowała medialnych doniesień. Teraz przerwała milczenie.

Wokalistka podziękowała wszystkim za wsparcie, które docierało do niej z każdej strony. Przy okazji wystosowała ważną prośbę.

Bardzo dziękuję wszystkim za troskę, słowa otuchy i chęć pomocy. Jednocześnie proszę o uszanowanie spokoju mojej rodziny w tym trudnym dla nas czasie. Dziękuję za wsparcie przyjaciołom, fanom i mediom - napisała. 

Fani Kasi Kowalskiej są niezawodni! W komentarzach od razu wyrazili swoje wsparcie, tym samym pokazując artystce, że nie jest w tym sama.

Wytrwałości i dużo spokoju życzę ci Kasiu. Będzie dobrze. 

Przesyłam moc dobrej energii, dobrej myśli i dobrego słowa. 

Dużo zdrowia dla pani i rodziny, a przede wszystkim dla córki, Oli. 

My także trzymamy kciuki za zdrowie Oli!

Zobacz także: Austria planuje zniesienie ograniczeń związanych z koronawirusem! Sytuacja w tym kraju jest coraz lepsza

Koronawirus w Nowym Jorku sieje spustoszenie. Miasto, które do tej pory tętniło życiem, dziś wygląda jak wymarłe. Ten widok przypomina filmy postapokaliptyczne. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów