Kasia Kowalska przeżywa bardzo trudne chwile. Nie może skontaktować się ze szpitalem, w którym przebywa jej córka!

Julita Buczek 06.04.2020
kasia kowalska
Fotografia: PIOTR FOTEK/REPORTER

Kasia Kowalska próbuje dowiedzieć się, w jakim stanie jest obecnie jej córka, jednak nie może skontaktować się z lekarzami.

Kasię Kowalską spotkała bardzo duża tragedia. U jej córki zdiagnozowano koronawirusa. Dziewczyna zostaje w szpitalu w Wielkiej Brytanii, gdzie została wprowadzona w śpiączkę farmakologiczną. Kiedy piosenkarka dowiedziała się, o tym, postanowiła nagrać apel do młodych ludzi, aby pandemię potraktowali poważnie i ograniczyli kontakty międzyludzkie.

Kasia Kowalska nie może skontaktować się z lekarzami

Fani wokalistki czekają na dobre wieści, jednak jak się okazuje, nie jest to obecnie możliwe. Sytuacja córki Kasi jest podobno bardzo ciężka. W rozmowie z dziennikarzem "Super Express" znajomy rodziny wyjawił, że Kasia ma problemy ze zdobyciem konkretnych informacji o stanie zdrowia córki.

Kasia nie może dodzwonić się do szpitala. Ciągle łączy ją z jakąś centralą. Nikt nie odpowiada na jej pytania. Nie ma jak uzyskać informacji o córce. Jest skazana na telefony ze szpitala, które dostaje średnio co dwa dni. Siedzi jak na szpilkach. Żyje tylko nadzieją, że Ola wyzdrowieje. Nic innego jej teraz nie pozostaje - powiedział informator tabloidu.

Okazuje się, że w Londynie obecny jest chłopak Oli. Według informacji przyjaciela rodziny również i on nie może dowiedzieć się, jak czuje się dziewczyna. Wszystko spowodowane jest tym, że oddziały zakaźne są bardzo pilnie strzeżone, aby zapobiec dalszemu rozprzestrzenianiu się pandemii.

Bierzecie udział w akcji #zostanwdomu?

Zobacz także: Lipińska wspiera walkę z koronawirusem! Przeczyta fragment nowej części "365 dni" pod jednym warunkiem

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów