Kasia Glinka pokazała nową fryzurę. Nie jest zadowolona? "Narobiło się". Zdania fanów podzielone

Emilia Klima 29.01.2018
Katarzyna Glinka
Fotografia: Instagram/Katarzyna Glinka

Katarzyna Glinka przyznała, że zmiany na jej głowie poszły trochę za daleko, niż pierwotnie zakładała. 

Katarzyna Glinka to aktorka, znana głównie z ról w takich serialach jak "Barwy Szczęścia" czy "Przyjaciółki". Gwiazda od lat jest raczej wierna swojemu wizerunkowi i nie decyduje się na diametralne zmiany fryzury. Ostatnio na Instagramie przyznała, że wybrała się do fryzjera na podcięcie końcówek, ale fryzjerce udało się ją namówić na bardziej odważne cięcie. 

Zobacz także: Katarzyna Glinka znika z serialu "Barwy szczęścia". Wiemy, co stanie się z jej postacią

Serialowa Kasia Górska efektem końcowym pochwaliła się na Instagramie, gdzie wstawiła zdjęcie tuż po cięciu. Sama przyznała, że nie było do końca przekonana co do efektu, ale ostatecznie fryzura jej się spodobała i podziękowała jej autorce za interwencję. 

No i narobiło się. Myślałam o tym, żeby podciąć trochę końcówki. Ewa, dziękuję wiedziałaś czego potrzebuję - napisała pod zdjęciem.

Nowa fryzura Katarzyny Glinki 

Fani aktorki z dużym zaangażowaniem przystąpili do komentowania nowej fryzury Glinki. Przeważały pozytywne opinie na temat nowej fryzury gwiazdy

Super zmiana.

Świetna fryzura Kasiu!

Jest bardzo dobrze - pisały internautki.

Znalazły się też takie fanki aktorki, którym zmiana niekoniecznie przypadła do gustu.

Ściąć głowę fryzjerce za to, co ci zrobiła - napisała jedna z nich. 

Dla porównania, tak wyglądała aktorka przed wizytą u fryzjera:

Najważniejsza, że sama aktorka jest zadowolona. A jeśli same zastanawiacie się na obcięciem włosów i zastanawiacie się, jaką długość fryzury wybrać, polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Inspiracje możecie znaleźć też w przewodniku po najmodniejszych fryzurach 2018 roku, które zobaczycie w galerii poniżej:

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów