Internautka zaatakowała Kasię Cichopek. Wytknęła aktorce błąd ortograficzny

Hanna Skowron 09.10.2018
Kasia Cichopek
Fotografia: VIPHOTO/East News

Gwiazda nie pozostawiła uszczypliwego komentarza bez odpowiedzi.

Gwiazdy przyzwyczajone są do tego, że nawet ich najmniejsze potknięcie przykuwa uwagę internautów. Przekonała się o tym Katarzyna Cichopek, która zamieściła na Instagramie zdjęcie z teatru. Jedna z fanek wytknęła jej braki w wykształceniu.

Internautka atakuje Cichopek na Instagramie

Aktorka wzięła udział w spektaklu "Przygoda z ogrodnikiem". Na Instagramie opublikowała zdjęcie z kolegami z zespołu i podziękowała fanom za wsparcie.  

Dziękuje Wszystkim za wczorajszy wieczór w @teatrpalladium bardzo się cieszę, że dołączyłam do obsady @przygoda_z_ogrodnikiem  dziękuje całemu zespołowi, a zwłaszcza moim dziewczynom kochanym @taannamucha i @anna_oberc  Ale widownia to normalnie rzuciła mnie na kolana. Jesteście wspaniali. Dziękuje za Wasze wsparcie i owacje na stojąco - napisała. (pisownia oryginalna - red.)

Treść podziękowania nie umknęła uwadze czujnej fanki, która wychwyciła we wpisie... błąd ortograficzny. Chodzi o ostatnią literę "e" w słowie "dziękuję", która u Cichopek pozbawiona jest ogonka.

Zastanawiam się, dlaczego osoby niby wykształcone, obracające się wśród elity społeczeństwa, nie wiedzą, że 'dziękuję' piszemy przez Ę na końcu... Zatrważające – czytamy.

Aktorkę najwyraźniej musiał zaboleć ten uszczypliwy komentarz, bo nie pozostawiła go bez odpowiedzi

Nie jestem 'niby' wykształcona, tylko wykształcona i wiem, że 'dziękuję' pisze się przez 'ę' na końcu, jednak słownik w telefonie wie lepiej i niejednokrotnie przekręca słowa. Poza tym istnieje dysleksja, która w żaden sposób nie ujmuje inteligencji. Myślę, że trzeba wrzucić na luz – napisała.

Ma rację?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów