Cichopek pokazała zdjęcie z córką. Internauci krytykują jej ubiór: "Radziłabym przebrać"

Hanna Skowron 05.04.2019
Kasia Cichopek
Fotografia: Instagram.com/katarzynacichopek

Mieli rację?

Kasia Cichopek unika pokazywania zdjęć ze swoimi dziećmi, ale tym razem zrobiła wyjątek. Aktorka pochwaliła się ujęciem, na którym czyta córce bajkę na dobranoc. Nie spodziewała się, że po chwili zaleje ją fala hejtu...

Kasia Cichopek skrytykowana przez internautów

Kasia Cichopek każdą wolną chwilę spędza ze swoją córką Heleną i synem Adamem. Wieczorami tuż przed snem obowiązkowo czyta im bajki i zachęca do tego innych rodziców. Ostatnio opublikowała na Instagramie zdjęcie z córką pochłoniętą dziecięcą lekturą. W tym poście aktorka zdradziła, jak ważną rolę w jej domu odgrywa czytanie książek:

A na dobranoc codziennie czytam swoim dzieciom. Tym razem wpadła mi w ręce książka o ludziach wyjątkowych, którzy dzięki swojej determinacji i wyobraźni stali się Wielkimi. Chciałabym, aby moje dzieci niczego się nie bały i sięgały gwiazd!!!! Albo przynajmniej spełniały swoje marzenia - napisała Kasia.

Internauci zwrócili uwagę na jeden szczegół widoczny na jej najnowszym zdjęciu. Chodzi o dżinsowe spodnie Heleny, które ich zdaniem są nieodpowiednim strojem do łóżka:

Ale czemu tak w pościeli w ubraniach które chodziły i zbierały wszystko przez cały dzień? Brr.

Fajnie że pani czyta, ale na dobranoc radziłbym przebrać dzieci z dżinsów.

Jak przed snem, to córcia powinna być w pidżamce.

Kasia nie odniosła się do tych komentarzy. A co wy sądzicie na ten temat? Zgadzacie się z opiniami obserwatorów aktorki?

Te cytaty filmowe po prostu uwielbiamy! Przeszły już do kanonu kultowych dialogów w historii kina. Znacie je?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów