Kasia Cichopek o macierzyństwie. Planuje więcej dzieci?

Kasia Cichopek opowiedziała o macierzyństwie.
Fotografia: instagram.com @katarzynacichopek

Kasia Cichopek udzieliła poruszającego wywiadu o macierzyństwie i rodzinie. Przyznała również, czy planuje kolejne dziecko.

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel udzielili poruszającego wywiadu magazynowi "VIVA!". Ich małżeństwo jest dla wielu osób wzorem - nic dziwnego, że szczegóły życia rodzinnego gwiazdorskiej pary tak bardzo interesują fanów. Dziennikarka zapytała ich o pokonywanie trudności i wychowywanie dzieci. Padło również pytanie o kolejne dziecko - czy niedługo rodzina aktorki i tancerza się powiększy?

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel o rodzinie

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel mają dwójkę dzieci - starszego syna Adama oraz córeczkę Helenę. Celebrytka często pokazuje kulisy swojego życia na Instagramie, jednak nawet tam fani nie zobaczą wszystkiego. Dziennikarka magazynu "VIVA!" zapytała gwiazdorską parę o to, na co zwracają uwagę przy wychowywaniu dzieci. Kasia podkreśliła, że nie zabrania dzieciom korzystania m.in. z telefonu.

Rozmawiałam na ten temat z psycholog, która powiedziała mi, że nie wolno dzieciom tego zabronić. Bo będą odludkami. Dziś tak funkcjonuje ten świat. Jedyne, co możemy zrobić, to kontrolować i pokazywać alternatywę dla tych, jak to mówi moja babcia, magicznych pudełeczek - powiedziała aktorka.

Zdaniem małżonków ich największym sukcesem w wychowywaniu potomstwa jest to, że robią to wspólnie.

Obserwujemy wiele rodzin, gdzie partnerzy albo się rozchodzą, albo jedno pracuje cały dzień, a drugie jest z dzieckiem. My się tym dzielimy i kładziemy duży nacisk na to, żeby przynajmniej kilka popołudni w tygodniu spędzić razem. Usiąść na dywanie, odpalić „Pędzące żółwie” czy inną grę planszową. Razem, w czwórkę. Wydaje mi się, że to jest coś, co najbardziej rozwija dzieci. Wtedy rozmawiamy i możemy im najwięcej przekazać - przyznał Marcin Hakiel.

Czy Kasia Cichopek planuje więcej dzieci?

Dziennikarka "VIVY!" zapytała również o to, czy aktorka i jej mąż planują powiększyć rodzinę. Odpowiedź Kasi Cichopek nie pozostawia wątpliwości.

Na razie nie. Wyznaję zasadę – mam tyle dzieci, ile mam rąk - odpowiedziała żartobliwie celebrytka.

Zobacz także: Katarzyna Cichopek pokazała zdjęcie znad morza. W komentarzach polał się hejt

Jak dobrze znasz najpopularniejsze seriale? Sprawdź się w naszym quizie!

Rozwiąż quiz

Czy rozpoznasz popularne seriale po jednym kadrze? Tylko 1 na 5 osób zdobywa max punktów

Serial QUIZ
Fotografia: YouTube.com/Netflix

1. Z jakiego serialu pochodzi ten kadr:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów