Kasia Cichopek na jednym z wakacyjnych zdjęć pochwaliła się bratem. Kim jest mężczyzna?

Adrianna Kubiak 06.06.2019
Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel
Fotografia: Instagram/@katarzynacichopek

Kasia Cichopek wybrała się na wakacje do Grecji. Przy okazji rodzinnego wyjazdu pochwaliła się swoim utalentowanym bratem.

Kasia Cichopek wraz z bliskimi wybrała się na grecką wyspę Zakynthos. Na Instagramie zdążyła już pochwalić się serią malowniczych zdjęć. Fanów zadziwiła jednak ostatnia fotografia aktorki, a dokładnie jej opis. Kasia przyznała, że najnowsze zdjęcie zrobił jej brat. Kim jest mężczyzna?

Zobacz także: Katarzyna Bosacka zwolniona z TVN-u! Dziennikarka wydała oświadczenie

Kasia Cichopek na wakacjach

Kasia Cichopek razem z całą rodziną wypoczywa na malowniczej wyspie Zakynthos. Pomimo wyjazdu aktorka cały czas aktywna jest w mediach społecznościowych. Na profilu Kasi na Instagramie mogliśmy już podziwiać zdjęcia zrobione na lokalnym bazarze, w morzu, basenie i spa. Poruszenie fanów wywołała jednak fotografia wykonana na dzikiej plaży.

Wzrok internautów przykuła nie tylko perfekcyjna sylwetka aktorki, ale jeden ważny szczegół. Gwiazda w opisie zdjęcia podkreśliła, że autorem fotografii jest jej brat, Jacek Cichopek.

Jacek Cichopek – kim jest brat Kasi Cichopek?

Informacja o tym, że Kasia Cichopek ma brata, zaintrygowała fanów. Do tej pory aktorka nie chwaliła się rodzeństwem. Pomimo braku informacji w mediach wszystko wskazuje na to, że Kasię i jej brata łączy silna więź.

Jacek Cichopek na co dzień mieszka w Warszawie. Mężczyzna pracuje jako informatyk, jednak jego pasją jest fotografia i podróże. Artystyczne wizje i talent Jacka doceniło już wiele par młodych, którym mężczyzna wykonuje sesje ślubne. Portfolio Jacka podziwiać można na oficjalnej stronie internetowej, a bardziej prywatne zdjęcia m.in. partnerki Karoliny i syna - na Instagramie.

Na swojej stronie mężczyzna opisał siebie w następujący sposób:  

Jacek – fotograf od zawsze. Komercyjnie od 2008 roku. Jeszcze jako dzieciak zaczynałem od Zenita, jednego obiektywu i ciemni w łazience. (...) Na co dzień informatyk – w pracy i dla rodziny. Pasjonuję się podróżami, tymi bliskimi i dalekimi – zawsze z aparatem.

 Aż trudno uwierzyć, że przy takiej aktywności w mediach społecznościowych nie było wiadomo, że Jacek i Kasia są rodzeństwem. Widzicie podobieństwo?

 Zobacz także: Internauta nazwał Paris Jackson narkomanką. Padły mocne słowa. "Twój tata wstydziłby się"

Dobrze znamy ich z telewizji. Ale zastanawialiście się, jak wyglądali kiedyś? Zobaczcie Mołek, Wojewódzkiego i Dodę jako nastolatków! Zmienili się nie do poznania.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów