Kasia Cichopek pokazała gorące zdjęcie z mężem. Fani nie mogą uwierzyć, że zrobiono je przed laty

Zuzanna Morska 26.06.2019
Kasia Cichopek i Marcin Hakiel
Fotografia: instagram.com/katarzynacichopek

Para chętnie dzieli się takimi migawkami na Instagramie. Aż trudno uwierzyć, że jedna z nich została zrobiona dawno temu. Cichopek i Hakiel w ogóle się nie zmienili!

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel uchodzą za jedną z lepiej dobranych par w polskim show-biznesie. Aktorka i tancerz poznali się na planie "Tańca z gwiazdami" - nawet wygrali 2. edycję programu. Od razu między nimi zaiskrzyło, czego zwieńczeniem był ślub, który wzięli w 2008 roku.

Para wychowuje razem dwoje dzieci, podróżuje i zdobywa kolejnych obserwatorów na Instagramie. Jedno z ostatnich zdjęć, które Kasia zamieściła na swoim profilu, szczególnie przypadło do gustu fanom pary. Zobaczcie, dlaczego.

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel na gorącym zdjęciu sprzed lat

Ostatnio Kasię Cichopek wzięło na wspomnienia. Tworzą z Marcinem małżeństwo od ponad 10 lat, a to nie lada wyczyn w show-biznesie. Gwiazda postanowiła powspominać i zamieściła w sieci stare zdjęcie z mężem. Para przytula się na czarno-białej fotografii.

Niby zwyczajne zdjęcie, ale okazuje się, że fotografia została zrobiona dawno temu! Cichopek nie pochwaliła się, kiedy dokładnie wykonano fotkę, ale opatrzyła ją podpisem: "Jakiś czas temu w obiektywie".

Fani nie mogą uwierzyć, że to zdjęcie zostało wykonane dawno. Wszystko przez to, że dla Cichopek i Hakiela czas się zatrzymał! Oboje wyglądają dzisiaj dokładnie tak jak kiedyś.

Pod fotografią pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy.

Piękne.

Najlepsze wasze zdjęcie!

Super z was para.

A wam jak się podoba to zdjęcie?

Ten projekt pokochali ludzie na całym świecie. Dlaczego? Dlatego, że występują tutaj gwiazdy, które pozują na zdjęciach ze swoimi... młodszymi wcieleniami!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów