Kasia Cichopek bez makijażu! Zdradziła sekret pięknej cery!

Malwina Wasilewska 11.10.2019
Kasia Cichopek
Fotografia: Instagram.com/katarzynacichopek/

Kasia opowiedziała o swoich pielęgnacyjnych rytuałach.

Polskie gwiazdy coraz częściej publikują w mediach społecznościowych naturalne zdjęcia. Ostatnio do ich grona dołączyła Kasia Cichopek. Gwiazda serialu "M jak miłość" pochwaliła się nagraniem, na którym nie ma makijażu. Przy okazji zdradziła, w jaki sposób dba o cerę.

Kasia Cichopek pokazała się bez makijażu

Kasia Cichopek w tym roku świętowała 37. urodziny ale patrząc na nią, mamy wrażenie, że czas jest dla niej bardzo łaskawy. Aktorka w relacji na Instastories zdradziła obserwatorom, co robi, że jej cera wygląda tak młodo. Okazuje się, że gwiazda serialu "M jak miłość" stawia na pielęgnację.

Aktorka powiedziała, że sekretem jej pięknej skóry są tonizacja oraz nawilżanie. Po zastosowaniu toniku Kasia nakłada na twarz dobrej jakości krem nawilżający, który sprawia, że cera jest miękka w dotyku i lśniąca. Weźcie z niej przykład!

NjM0MzY4YQssUjtJdk9sHm8KbxMwFmJIOBJ3WHZ7YVx5BDVJbgJhDmNHPRM0U2AaIR98Q2ENfVpgBHpCYQ1_WXoDYhE4QC8YN0kjG3RXJwklXz0fMhokGioSMA==

Chciałbyś wybrać się na imprezę z Kasią Cichopek? A może z inną polską aktorką? Sprawdź, która gwiazda sprawdzi się idealnie jako twój kompan do dobrej zabawy.

polskie aktorki
Rozwiąż quiz

Sprawdź, z którą polską aktorką powinieneś wybrać się na wspólną imprezę

polskie aktorki

1. Która forma imprezy podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów