Kasia Burzyńska jest w ciąży. Znamy płeć i imię dziecka!

Hanna Skowron 18.05.2019
Katarzyna Burzyńska
Fotografia: Instagram/@katarzyna_burzynska_sychowicz

Katarzyna Burzyńska niedługo po raz kolejny zostanie mamą. Dziennikarka w rozmowie z jednym z portali plotkarskich zdradziła płeć i imię dziecka.

Katarzyna Burzyńska od ponad 3 lat jest mamą Henryka, ale wkrótce powita na świecie kolejne dziecko. Dziennikarka w rozmowie z Plejadą potwierdziła ciążę oraz zdradziła płeć i imię dziecka. Jesteście ciekawi czy to chłopczyk czy dziewczynka?

Zobacz także: „Taniec z Gwiazdami” 9: Znamy zwycięzcę. Kto oczarował widzów?  

Katarzyna Burzyńska zdradziła płeć i imię dziecka

Dziennikarka przyznała, że początki ciąży były dla niej bardzo trudne. Natomiast teraz już wszystko wróciło do normy.

Początek ciąży, jakieś dwa miesiące, były średnie. Wiem jednak, że kobiety dopadają znacznie gorsze przypadłości niż moje początkowe mdłości i znużenie, więc nie ma o czym mówić i się nad sobą użalać. Teraz jest tak dobrze, że mając świadomość, że za chwilę pożegnam się z tym odmiennym stanem, bo to już ostatni trymestr, wiem, że będę tęskniła - mówi w rozmowie z Plejadą.

Prezenterka przyznała, że ciąża jej służy i przez ostatnie miesiące przytyła tylko cztery kilogramy. Kasia zdradziła także, że spodziewa się przyjścia na świat córki, a imię, które wybrała, jest typowo polskie.

Jesteśmy małżeństwem, które wszystko ma zaplanowane z dużym wyprzedzeniem. Nasza córka będzie nosiła imię Józefina - wyznała.

Gratulujemy Kasi i nie możemy się doczekać zdjęć małej Józefiny.

Zobacz także: Dziwne zachowanie Billa Murraya w Cannes. Niestosownie dotykał Selenę Gomez?

Oryginalne imiona dzieci polskich gwiazd

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów