Kasia Bujakiewicz poszła do chirurga, ale tego się nie spodziewała. "Usłyszałam, że parę rzeczy by mi poprawił"

Katarzyna Bujakiewicz w czarnej sukience
Fotografia: Michal Wozniak/East News

Katarzyna Bujakiewicz jest wierna naturalnemu wyglądowi. Tym bardziej była w szoku, gdy chirurg zasugerował jej poprawienie urody.

Katarzyna Bujakiewicz od lat jest obecna w show-biznesie i bez wątpienia możemy stwierdzić, że jest jedną z najbardziej naturalnych polskich gwiazd. Aktorka wiele razy opowiadała, że nie przepada za poprawianiem urody. W najnowszym wywiadzie również podkreśliła, że bardzo ważny jest dla niej naturalny wygląd. Zdradziła jednak, że nie zawsze jej się to opłaca w świecie kina, a raz nawet chirurg plastyczny zaproponował jej poprawianie urody.

Zobacz także: Kasia Bujakiewicz wyznała, że rzadko się maluje. "Ostatnio nawet kolega mnie nie poznał"

Katarzyna Bujakiewicz o poprawianiu urody

Katarzyna Bujakiewicz udzieliła wywiadu magazynowi "Twój Styl". To właśnie w nim opowiedziała o tym, jak ważny jest dla niej naturalny wygląd.

Okazuje się, że naturalność, która jest w modzie, nie do końca jej się opłaca. Często słyszała, że jest za stara do jakiejś roli.

Dla mnie zawsze ważna była autentyczność i naturalność oraz zdrowy tryb życia. A to nie idzie w parze ze wstrzykiwaniem wypełniaczy czy interwencją chirurgiczną. Już zdarzyło mi się usłyszeć, że jestem do jakiejś roli za stara albo... zbyt doświadczona - opowiada.

Raz udała się do chirurga plastycznego, ale nie poprawiać urodę, a usunąć przebarwienia na skórze. Chirurg zaproponował jej jednak operację plastyczną.

Kiedy poszłam do chirurga medycyny estetycznej, aby usunąć przebarwienia, usłyszałam, że on jeszcze parę rzeczy by mi poprawił - wspomina.

Dziś aktorka ma 46 lat i wciąż promienieje pięknym wyglądem. Jej naturalna uroda często nie idzie jednak w parze z planami twórców filmowych i serialowych.

Słyszałam, że jako aktorka z ładną twarzą nie mam odpowiedniej figury. Okrągła buzia - źle, kobiece uda - źle - opowiada Bujakiewicz.

A nam Kasia Bujakiewicz bardzo się podoba! Cieszymy się, że ma zdrowe podejście do swojego wyglądu.

Zobacz także: Bujakiewicz wspomina Przybylską. Jej słowa wzruszą was do łez!

Z którą polską aktorką należy powinieneś wybrać się na wspólną imprezę? Koniecznie odpowiedz na kilka prostych pytań i uzyskaj wynik.

polskie aktorki
Rozwiąż quiz

Sprawdź, z którą polską aktorką powinieneś wybrać się na wspólną imprezę

polskie aktorki

1. Która forma imprezy podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów