Sebastian Karpiel-Bułecka o rodzicielstwie: "Wolę zostawać z dziećmi sam niż z Pauliną"

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka wtuleni siedzą w Zakopanem
Fotografia: Instagram/Paulina Krupińska-Karpiel

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka mają dwójkę dzieci. Teraz muzyk zdradził szczegóły z ich wychowywania. Paulinie może się to nie spodobać.

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka stosunkowo niedawno wzięli ślub, ale parą są znacznie dłużej. W czasie swojego związku doczekali się już dwójki pociech: 4-letniej Tosi oraz 2-letniego Jędrka. Krupińska zdradziła już nawet, że coraz poważniej myślą o trzecim dziecku. Oboje, choć są młodymi rodzicami, nabrali już pewności w rodzicielstwie. Teraz Sebastian Karpiel-Bułecka zdradził w jednym z wywiadów, że nie lubi zajmować się dziećmi z Pauliną.

Zobacz także: Krupińska pochwaliła się swoim synem na Instagramie. Fanka ją zaatakowała!

Sebastian Karpiel-Bułecka o wychowywaniu dzieci

Niedawno w mediach głośno było na temat tego, że Sebastian Karpiel-Bułecka miał żonie za złe jej udział w "Dance, Dance, Dance". Przede wszystkim dlatego, że sam musiał zajmować się dziećmi.

Teraz piosenkarz postanowił wyjaśnić te pogłoski. Okazuje się, że on najbardziej lubi samemu opiekować się swoimi pociechami.

Zauważyłem, że lepiej jest, kiedy sam zostaję z dziećmi, niż jak zostaję z Pauliną. Bo zawsze jak jesteśmy razem, to jedno z nas liczy, że to drugie coś zrobi. A jak jestem sam, to mam zaplanowany rytm, działam po kolei - zdradził muzyk w rozmowie z "Na żywo".

Trzeba przyznać, że nie każdy tata jest tak samodzielny. Paulina ma zatem w mężu wielkie wsparcie!

Zobacz także: Paulina Krupińska wydała oświadczenie w sprawie konfliktu z Ewą Chodakowską 

Paulina i Sebastian w doborze imion dla dzieci postawili na klasykę. W zupełnie innym kierunku poszły jednak te gwiazdy.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów