Karolina Szostak schudła ponad 20 kg. Efekty widać najlepiej na zdjęciu z plaży. "Rewelacyjna zmiana"

Katarzyna Leszczyńska 02.11.2017
Karolina Szostak
Fotografia: Instagram/Karolina Szostak

Dziennikarka chwali się efektami przebytej metamorfozy.

Nie cichną zachwyty nad nową figurą Karoliny Szostak. Dziennikarka przeszła ogromną metamorfozę. Na każdym kroku stara się podkreślać swoją zgrabną, długo wyczekiwaną sylwetkę. Ostatnio postawiła nawet na bardzo kobiecą stylizację, w której pojawiła się podczas jubileuszu duetu projektantów Paprocki&Brzozowski i zachwyciła swoich fanów.

Karolina Szostak niedługo po tym wydarzeniu udała się na wakacje. Dziennikarka co chwilę wstawia nowe zdjęcia na Instagrama, przy pomocy których chwali się internautom widokami i ciepłem, które bije z każdej fotografii. Olbrzymią uwagę zwróciło jedno z nich, na którym gwiazda pozuje w bardzo krótkich spodniach. Szostak pochwaliła się swoimi niezwykle długimi nogami.

Wygląda jak osiemnastolatka?

Fani nie ukrywają zachwytu nad pięknymi zdjęciami z wakacji dziennikarki. Zwłaszcza, że pogoda w Polsce jest daleka od tej, którą możemy ujrzeć na Instagramie Szostak. Trzeba też przyznać, że wielu z nich zdecydowało się skomplementować wygląd gwiazdy, która długo pracowała na zgrabną sylwetkę. Niektórzy porównują ją nawet do osiemnastolatki. Inne fanki natomiast dziękują jej za motywację, którą im dała.

Piękna. Kwitniesz.

Nie ma znaczenia rozmiar... Piękna i inteligentna kobieta, zawsze jest piękna. A teraz jeszcze zdrowsza. Rewelacyjna zmiana. Dziękuję za kopa w tyłek. Ja też zabieram się do pracy nad sobą.

Cudowna laseczka.

Karolina Szostak z dnia na dzień wygląda coraz lepiej. Na pewno jest to w dużej mierze zasługa dyscypliny i diety. Być może jednak również nowego związku, o którym niedawno informowały media. Dziennikarka stała się dużą motywacją zarówno dla swoich fanek, jak i innych gwiazd, które postanowiły wypróbować jej sposobu na piękną sylwetkę. Wśród nich znalazła się m.in. Katarzyna Cerekwicka.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów