Karolina Szostak straciła program w telewizji? Nie chciała pokazać się w bikini!

Zuzanna Morska 07.06.2019
Karolina Szostak
Fotografia: instagram.com/karolinaszostak

Dziennikarka miała dostać świetną propozycję, ale jeden warunek sprawił, że nie mogła jej przyjąć!

Karolina Szostak to jedna z najpopularniejszych dziennikarek w Polsce. Gwiazda jakiś czas temu przeszła spektakularną metamorfozę - dieta i treningi sprawiły, że zrzuciła ok. 30 kg!

Wydawać by się mogło, że dzisiaj Szostak nie narzeka na brak propozycji zawodowych. Jednak jedna z ostatnich propozycji mogła przejść jej koło nosa.

Karolina Szostak nie poprowadzi programu Polsatu?

Jak donosi "Fakt", Karolina otrzymała propozycję poprowadzenia programu Polsatu pt. "Love Island". Nowe show ma być kręcone w Hiszpanii. To tutaj mężczyźni i kobiety zamykani są jednym domu, aby dobrać się w pary.

Szostak miała zostać gospodarzem programu, ale musiała spełnić jeden warunek - w telewizji miałaby wystąpić w bikini. I właśnie to stanęło na drodze do tego, żeby Szostak wzięła udział w programie. Gwiazda nie zgodziła się na występowanie przed kamerą w takim wydaniu i kontrakt nie dojdzie do skutku.

Nie zamierza rozbierać się przed tysiącami widzów, a producenci nie chcieli zgodzić się na to, aby prowadziła format w ubraniu.

Sezon wakacyjny w pełni! Wiele polskich gwiazd wyjechało po to, żeby odpocząć. I chętnie chwalą się zdjęciami z egzotycznych miejsc w sieci. Zobaczcie, jak się bawią na wakacjach.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów