Karolina Szostak bez makijażu i instagramowych filtrów. "Nareszcie ktoś ukazuje prawdę"

Hanna Skowron 04.02.2019
Karolina Szostak
Fotografia: instagram.com/karolinaszostak

Gwiazda postanowiła pokazać, jak wygląda bez grama makijażu, a w dodatku bez obróbki zdjęć instagramowym filtrem.

Karolina Szostak to jedna z najpiękniejszych Polek. Gwiazda regularnie wrzuca do sieci swoje zdjęcia i ma grono wiernych fanów, którzy chętnie je komentują. Ostatnia fotografia pogodynki spotkała się ze szczególnym uznaniem. Szostak bowiem postanowiła pokazać, jak wygląda bez makijażu. W dodatku nie upiększała zdjęcia żadnym filtrem, który nierzadko działa jak wirtualny makijaż.

Jesteście ciekawi, jak Karolina wygląda bez makijażu? Będziecie pod ogromnym wrażeniem!

Karolina Szostak bez makijażu i bez filtrów

Wiele polskich gwiazd wrzuca do sieci zdjęcia, na których nie mają na sobie makijażu. Okazuje się jednak, że większość z nich takie fotografie przerabia - nakładają na zdjęcia filtry, które wygładzają skórę, sprawiają, że wygląda ona na lekko zaróżowioną i promienną.

Karolina Szostak postanowiła rozprawić się z takimi praktykami i wstawiła do sieci swoje zdjęcie bez makijażu i dla porównania bez makijażu i bez żadnych filtrów. Jak wypadła? Jej fani są zachwyceni!

Pod fotografią pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy. Obserwatorzy Karoliny stwierdzili, że w końcu ktoś pokazał prawdę.

Taka naturalna, ładna... Niepotrzebne filtry!

Nareszcie ktoś ukazuje prawdę

I wolę cię bez!

A wam jak się podoba?

Drew Barrymore nie boi się pokazywać zdjęć bez makijażu. Jest właściwie ich prawdziwą królową. Sami zobaczcie, jak się prezentuje bez makijażu!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów