Karolina Pisarek z "najpiękniejszą twarzą świata". Znalazła się w rankingu tuż za Arianą Grande

Magdalena Barszczak 03.01.2019
Karolina Pisarek
Fotografia: Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Pokonała wielkie gwiazdy!

Wielki sukces 21-letniej Polki! Karolina Pisarek, znana głównie z "Top Model", została nominowana w plebiscycie TC Candler "100 Najpiękniejszych Twarzy Świata 2018".

W zestawieniu uwzględniono 500 kobiet. Karolina Pisarek była jedyną Polką w rankingu. Uplasowała się na 91. miejscu tuż za Arianą Grande.

W konkursie bezkonkurencyjna okazała się 17-latka z Francji Thylane Blondeau, którą przed laty okrzyknięto "najpiękniejszą dziewczynką na świecie". Pisarek znalazła się w gronie największych gwiazd Hollywood, m.in. Seleny Gomez, Jennifer Lawrence, Emmy Stone czy Natalie Portman.

21-latka wyprzedziła w plebiscycie takie gwiazdy jak Keira Knightley, Evgenia Medvedeva, Candice Swanepoel czy Nargis Fakhri.

Karolina Pisarek - kim jest?

Karolina Pisarek to modelka i finalistka 5. edycji "Top Model". W programie zajęła drugie miejsce. Mimo to i tak podpisała kontrakt z agencją Avant Models.

Współpracowała z największymi markami na świecie, takimi jak Mohito, Apart, Elle Shopping, Kontigo, La Mania, Huawei, Orsay. Znalazła się też na okładkach magazynów HIRO, Avanti czy Be Active. W 2018 roku założyła swój kanał w serwisie YouTube.

Polsce gratulujemy kolejnych sukcesów!

Zobacz także: Jael Strauss nie żyje. Uczestniczka „Top Model” przegrała walkę z rakiem

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Dziś trudno ich rozpoznać! Zobacz, jak kiedyś wyglądali polscy celebryci!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów