Gwiazda "Top Model" pozuje z nowym chłopakiem. Fanka: Szybka jesteś. Modelka odpowiada

Anna Respondek 30.11.2017
Karolina Pisarek
Fotografia: Instagram/karolina_pisarek

Jej nowy związek wzbudził kontrowersje.

Karolina Pisarek wzięła udział w piątej edycji "Top Model" w 2015 roku. Pomimo tego, że zajęła drugie miejsce, przegrywając z Radosławem Pestką, udało jej się zrobić karierę i pojawić się w kilku znaczących sesjach zdjęciowych. 

Ostatnio modelka pochwaliła się na Instagramie nowym związkiem. Obecnie spotyka się z brazylijskim modelem i aktorem Danielem Kenji Matsunagą, z którym chętnie publikuje zdjęcia i filmiki w mediach społecznościowych. 

Wiesz, że myślę o tobie w każdej minucie i sekundzie. Wszystkie moje myśli krążą wokół ciebie. Kocham Cię moja lepsza połówko - napisała. 

Jej wylewność nie do końca spodobała się internautom, który zarzucili jej, że zbyt szybko pocieszyła się po swoim poprzednim partnerze Damianie Kordasie, który został zwycięzcą 4. edycji Masterchefa. O tym, że para się rozstała, media pisały pod koniec września tego roku. 

Szybka jesteś. Niedawno co zostawiłaś jednego, a tu wyznanie miłości do kolejnego - napisała fanka.

Tak samo było z Damianem. Z czasem to też pewnie minie i kolejny i kolejny.

Zawsze podziwiam, jak ludzie używają słowa "kocham" do różnych osób w krótkich odstępach czasu - pisali.

Karolina Pisarek postanowiła odpowiedzieć na te zarzuty, przekonując, że nie robi nic złego.

Smutne jest to, jak szybko ludzie potrafią napisać tyle negatywnych rzeczy, nie mając pojęcia jak było i jest. Za szybko kocham cię? Jesteśmy ze sobą pół roku. Nie rzucam słów na wiatr. Z Damianem postanowiliśmy zostać znajomymi, ponieważ nasze relacje były typowo przyjacielskie. Była to nasza wspólna decyzja. Rozstaliśmy się zanim poznałam Daniela - stwierdziła.

A Wy, co o tym sądzicie? 

karop
Fotografia: Instagram/karolina_pisarek
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów