Karolina Malinowska była w szoku, kiedy dowiedziała się, co jej syn planuje na święta!

Julita Buczek 12.12.2018
Karolina Malinowska dumna z syna
Fotografia: Instagram @karolamalina

Wiele gwiazd już myśli o świątecznych przygotowaniach, Karolina Malinowska również. Jej syn przygotował prawdziwą niespodziankę!

Niedługo zacznie się świąteczny okres, większość gwiazd postanowiła rozpocząć wstępne przygotowania do tego magicznego czasu. Wiele z nich angażuje się w pomoc potrzebującym, jedną z akcji charytatywnych organizuje Karolina Malinowska. Była modelka wspiera ubogie dzieci z warszawskiej Pragi.

Syn Malinowskiej zaskoczył ją nietypowym pomysłem

Malinowska przygotowuje paczki w domu, a jej synowie pomagają w pakowaniu. Jej najstarszy syn, Fryderyk, postanowił zaskoczyć swoją mamę. Zdobył się na piękny gest! Chłopiec przyznał, że pieniądze z komunii chce przeznaczyć na zbiórkę, której organizatorką jest jego mama.

Powiedział do mnie i do mojego męża, że on w tym roku z tej listy przejmuje sam czwórkę dzieci i z pieniędzy, które dostał na pierwszą komunię świętą, sam pójdzie do sklepu i sam te paczki z własnych pieniędzy kupi. To był ten moment, kiedy pomyślałam: było warto. To jest mega, powiem szczerze, że ja się popłakałam – powiedziała Malinowska w rozmowie z portalem wp.pl.

To bardzo dorosła postawa jak na 9-letniego chłopca. Karolina musi być dumna ze swojego syna!

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku!

Będziecie zaskoczeni, jak zmieniły się jedne z najbardziej znanych gwiazd show-biznesu! Niektóre z nich schudły i nauczyły się lepiej malować, a inne odwiedziły chirurga plastycznego. Na pewno będziecie w szoku po zobaczeniu tych zdjęć. Jak sądzicie, większość zmian w swoim wyglądzie zawdzięczają skalpelowi?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów