Karolina Korwin Piotrowska została opluta na ulicy. Powód? Tęczowa torba!

Adrianna Kubiak 05.08.2019
Karolina Korwin-Piotrowska
Fotografia: Adam Jankowski Reporter/East News

Dziennikarka padła ofiarą nienawiści. Internetowy hejt to nie wszystko! Uliczną agresję spowodowała tęczowa torba.

Karolina Korwin Piotrkowska to dziennikarka, która nie boi się poruszać kontrowersyjnych tematów. Ostatnio opisała nieprzyjemną sytuację, z którą spotkała się w drodze na zakupy. Wszystko przez tęczową torbę.

Zobacz także: Jacek Rozenek w pierwszym wywiadzie po udarze. "Lekarze nie dawali mi żadnych szans"

Karolina Korwin Piotrowska ofiarą hejtu za tęczową torbę

Karolina często dzieli się swoimi spostrzeżeniami w mediach społecznościowych i otwarcie mówi, że jest przeciwniczką nierówności i braku tolerancji dla osób różnej orientacji. Ostatnio dziennikarka wybrała się z tęczową torbą na zakupy. Niestety nie skończyło się to pozytywnie. Korwin Piotrowska została opluta przez jednego z przechodniów, a to dopiero początek nieprzyjemnych incydentów.

Ku zdziwieniu dziennikarki jej torba wywołała wielkie poruszenie. Na Instagramie Korwin Piotrowska przytoczyła kilka sytuacji.

Na przestrzeni kilkuset metrów, niosąc zakupy w torbie z tęczą, zostałam raz opluta, dwie panie pod kościołem na mój widok zrobiły znak krzyża (zupa czuła się błogosławiona), jeden starszy pan mnie popchnął na ulicy pod straganem mówiąc "parszywe lewactwo" – wymienia w opisie.

Odważne zachowanie Karoliny zostało skrytykowane przez sąsiadów. Jak opisuje dziennikarka, starsze panie zarzuciły jej prowokację.

Matka z dziećmi, które zawołały: mamo kupmy taką siatkę, jaką ma ta pani i odpowiedź: nie jesteśmy zboczeni (…) Moja emerytowana sąsiadka, słuchaczka Radia Maryja, urocza i zabawna, podeszła do mnie zatroskana: Pani Karolinko, przecież pani nie jest żadna lesba, po co tak prowokować?

Pod koniec historii dziennikarka przywołała zachowanie pewnej pary, które ją ucieszyło.

Najzabawniejsza była w piątek dziewczyna na rowerze i jej chłopak na hulajnodze, którzy złamali przepisy na skrzyżowaniu, żeby podjechać i zapytać, gdzie TO kupiłam. Że chcą kupić tego więcej i dać znajomym.

Odważne i lekko prowokujące zachowanie dziennikarki pokazało, że zwykły dodatek garderoby potrafi wywołać agresję.

Zobacz także: Sylwia Grzeszczak diametralnie zmieniła kolor włosów. Co za metamorfoza!

Zobacz, z jaką gwiazdą możesz wybrać się na imprezę

polskie aktorki
Rozwiąż quiz

Sprawdź, z którą polską aktorką powinieneś wybrać się na wspólną imprezę

polskie aktorki

1. Która forma imprezy podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów